FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

ALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajad

ALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajad logo
telefon:
+372 518 9932
aadress:
Räpina vald, 64402 Linte küla, Põlvamaa
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 506 1036
ALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajadALAVAINU OÜ aiabasseinid, tünnisaunad, saunamajad

Aiabassein.ee missiooniks on toota ning müüa toodet ja teenust, mis vastab klientide nõudmistele ja ootustele. Pakume oma klientidele kõike vajaminevat mis aitab kaasa aedade maitsekale kujundamisele ja nii privaatsele kui seltskondlikule lõõgastumisele. Meie põhitegevuseks on basseinide, kümblustünnide, saunade, aiamööbli ja aiamajade tootmine arvestades kliendi soove ja vajadusi.

Aiabasseinid ja kümblustünnid on valmistatud käsitööna peamiselt eestimaisest männi-ja kuusepuidust ning on viimistletud naturaalsete viimistlusmaterjalidega (linaõlid, tõrvaõlid). Sisud on kvaliteetsest ja vastupidavast pvc materjalist, mis talub heitliku kliimat ja on lihtsasti hooldatav.
Kuusnurkse kümblustünni eeliseks on, et see ei  kuiva ja ei vaja paisutamist (erinevalt puidust kümblustünnide puhul). Basseine on võimalik tellida ka koos kütteseadmega, mis võimaldab basseinimõnusid nautida aastaringselt.

Ümarad kümblustünnid on valmistatud käsitööna peamiselt eestimaisest männi-ja kuusepuidust ning viimistletud naturaalsete lina-ja tõrvaõlidega.
Kümblustünnide ja basseinide juurde on võimalik tellida valgustust, mullitajat ja integreeritud puhastuseadmeid. Nende ahjud on valmistatud kvaliteetsest roostevaba terasest või alumiiniumist.

Freesprussist suvemajad ja saunad. Pakume ruumilisi lahendusi just kliendi soovidest lähtuvalt. Seina paksused sõltuvad maja otstarbest, konstruktsioonist ja tellija soovist ning võivad olla 22, 28, 45, 70 või 90 mm.

Võimalik tellida  ka koerakuute, liivakaste, lehtlaid ja teisi freesprussist tooteid.

Vaata ka www.varola.ee
 

Seotud tegevusalad:

   terrassimööbel, aiamööbel
ehitus
   majaprojektid, moodulmajad
   palkmajad, puitmajad
   basseinid, spaad
saunad
   saunaehitus
   tünnisaunad, saunatünnid
   valmissaunad, saunamajad
   aiakaubad, aiaehitised, aiamööbel, koerakuudid