FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Disainilaat
LED pirniga laevalgusti (edasimüüja COMMON)
LED pirniga laevalgusti (edasimüüja COMMON)

Mõistliku hinnaga disainvalgustid koju Commonist


2016-06-30

Täna on päeva pikkus 9.52 minutit, oktoobri lõpuks jääb sellest järele vaid 9. tundi, kas teadsid? Kuna suur osa kvaliteetajast möödub nüüd pimedal ajal kodus, siis määrab valgusti valik elus päris palju. Lisaks on see aksessuaar. Mood ei kõnni ainult tänaval.

Disain ei ole alati hirmkallis. Järgnevas artiklis on valitud teadlikult valgustid, mille hind jääb 100 - 200 EUR, mõned efektsed erandid nende hulgas.

Põrandavalgusti on hädavajalik

Tervet tuba valgustada on liiga kulukas ja mis peamine, silma koormav, kui Sulle meeldib õhtuti diivanil lugeda. Valgusti võid valida ka selle järgi, kas toas askeldab üks või mitu pereliiget. Liigendused on nutikad, valguse saab suunata täpselt objektile.Loo lugemisnurk kui vajad eraldust


Vajad selleks vaid paari mööblitükki. Ehk on Sul need juba kodus olemas. Ideaalne nurk on akna läheduses.Valguse-varju mäng, mida põrandavalgusti loob, tekitab hubasust. Moodsat, nn "Cinema" tüüpi valgustit on ka peenemate metalsete jalgadega.Avarasse elutuppa pretensioonikas valgusti või klaas ja metall

Moodsas elamus on lagi vahest kõrge, kohati läbi kahe korrusegi. Trendikad on vanast tehasest renoveeritud korterid. Valgusti ei saa sel juhul tagasihoidlikuks jääda. 

Laias valikus valgusteid leiad Commoni e-poest aadressil www.common.ee

Allikas ja fotod: Common Mööbel, Azzardo Exclusive Lightning

Jaga Facebookis

fb button