FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Disainilaat
Efektne ja nutikas Eesti disainmööblisari 123 OK
Efektne ja nutikas Eesti disainmööblisari 123 OK

Nutikas, kompaktne ja lastesõbralik vineermööblisari 123OK


2017-09-25

On oste, mida me kaalume põhjalikumalt kui teisi. Väljend “emotsiooni ost” räägib juba enda eest. Väike nipsasjake, maiustus, riideese – hetkeks tundub hädavajalik, kuid hilisemat analüüsi on parem mitte teha.
Mööbliostud oleme me harjunud põhjalikult läbi mõtlema, sest kellele meile meeldiks  elada asju täis tuubitud kodus? Pigem paneme külalised patjadele istuma, kui nende tarvis eraldi “igaks juhuks” mööblit soetame, sest kuhu see vahepealseks ajaks järgmiste külalisteni ladustada?
Täiesti omanäoliselt on olukorra meie jaoks lahendanud disainer Andres Almasov, kes lõi tootesarja 123ok, mis on ühtviisi nii ilus kui multifunktsionaalne. Lastelaud sobib hästi ka diivanilauaks ja tubane mööbel on hea terrassil kasutamiseks. Mööbel on kiirelt ja lihtsalt kokku pandav, et isega laps saab sellega hakkama, ja  mis kõige tähtsam – lahtivõetuna võtavad vähem ruumi, kui riided riidekapis.

Mööbli valmistamisel on kõigele mõelnud – kuna erisuuruses mööbel sobib nii suurtele kui väikestele, on kasevineerist tooted viimistletud kõrgekvaliteetsete looduslähedaste OSMO õlivahadega.
Sageli pole väliüritusel või grillipeol kuskil istuda. Miks mitte enda tool väikese seljakotiga kaasa võtta? Nüüdsest on see mitte ainult mõeldav vaid ka imelihtne tänu 123ok disainvineertoodetele.

Tootmine ja müük 123 OK OÜ.

Lisainfo: www.123ok.eu

Autor: Koduportaal INkodu.ee (t: M. Lillemäe)

Jaga Facebookis

fb button