FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»

Muud valdkonnad

»
»
»
»
»
»
Disainilaat
Oot-Oot Stuudio messistend 2017
Oot-Oot Stuudio messistend 2017

Mess INTERJÖÖR 2017 - palju melu ja suurpärased väljapanekud


2017-04-24

Sel nädalavahetusel toimus mess sisustus-, kinnisvara ja aiandus INTERJÖÖR 2017!

Sisustusmessil Interjöör 2017 oli sel aastal põhjust pidutsemiseks. Nimelt oli Eesti Näituste messikeskuse korraldataval Interjööril mitu juubelit, sisustusmess toimus see aasta juba 20-ndat korda ning aiandusmess 25-ndat korda. Seda tähendusrikast aastat tähistati tuues külastajateni messi uut hõngu, põnevaid lahendusi ning värskeid emotsioone.
Sisustusmessil sai tutvuda laias valikus sisustuse ja kujundusega seotud ideede ning toodetega, lisaks oli võimalus osaleda tasuta seminaridel ja loengutel ning soovi korral külastada erinevaid tasuta nõuandlaid.

Disainilaada galerii siin
Messi galerii siinRadise, Ra Suni, 4 ROOM, Innoluxi ühisstend.


123OK


Balteco

Toimub ka eelmisel aastal suurt tähelepanu pälvinud Disainilaat, mille korraldavad Eesti Näituste AS koostöös iNkodu.ee teemaportaaliga ning kus saab tutvuda kodumaiste toodete ning disainiga.


My LivingAmii


Pesuliisu

Kohal olid Eesti kõrgtaseme disaini esindajad nagu Monika Järg, Tõnis Vellamaa, Oot-oot Stuudio, Jaanus Orgusaar jmt.. Lisaks paljudele oma ala professionaalidele oli Disainilaadal näha palju isetegijaid, kelle stendidel sai külastaja tutvuda kodumaise loomega: seebid, ehted, mööbel, tekstiilid jne.
Juba 25-e aastase kogemuspagasiga Aiandusmess tõi külastajateni põneva eestlasest Inno Joonase algatatud floristika õppuri võistluse International Student Florist Cup 2017, kus lisaks Eesti floristidele osales veel Soome, Norra, Läti ning Venemaa floristid.


Põnevust lisasid juurde ka muud võistlustööd, seda nii meeskondlikud kui individuaalsed.  Kinnisvaramessil sai sel aastal lisaks kinnisvaraettevõtete messipakkumistele, tutvuda uusarendustega ning küsida professionaalset nõu tasuta nõuandlatest.
Ideid, nõu ja praktilisi kogemusi sai teemaportaal iNkodu.ee ja Eesti Näituste AS-i korraldatud seminaridelt, kus oli loengupidajatena esindatud värvikas seltskond professionaale nii sisekujunduse, sisustuse kui aiakujunduse valdkonnast.

Paralleelselt seminaridega oli avatud sisekujunduse, aiakujunduse ja feng shui nõuandla.


Feng shui seminar 21. aprillil 2017

Lisaks kõigele sellele põnevale ei olnud puudust ka erinevatest messipakkumistest, esitlustest, tootetutvustustest ning loosimistest.

Messi Interjöör ja Aed ajakiri siit


Rohkem infot:
www.sisustusmess.ee

www.aiandusmess.ee

Facebookis

Jaga Facebookis

fb button