EST
ENG
RUS
FIN
iNkodu logo
Disainilaat
Idamaiselt šikid Arthouse Eastern Alchemy tapeedid ja aksessuaarid
Idamaiselt šikid Arthouse Eastern Alchemy tapeedid ja aksessuaarid

Idamaiselt šikid Arthouse Eastern Alchemy tapeedid ja aksessuaarid


2017-07-09

Eastern Alchemy tapeedikollektsioon viib meie meeled justkui Jaapanisse tähistama kevade saabumist. Erksad ja energilised värvitoonid ja rahulikud struktuurid on harmoonilises kooskõlas ning kehastavad täpselt Ida kultuurile omaseid sümboleid.

Tapeeditooja Arthouse meeskond koosneb omaala tõelistest tipptegijates, kelle eesmärk on luua alati midagi täiesti uut ja seda mitte ainult disaini vallas, vaid ka tehnoloogia ja materjali osas.
Eastern Alchemy kollektsioon on samuti uuenduslik: tapeedi reljeefselt plisseeritud pind tagab materjali enneolematu vastupidavuse ja kerguse. Seda fliisalusel vinüültapeeti on väga kerge paigaldada. Uus tehnoloogia on patenteeritud ja kasutusel praegu ainult ArtHouse tootmises.

NB! Bordüürid ei olnud vahepeal enam moes, nüüd aga on see jälle uus trend. Eriti moeteadlik sisustaja eelistab väga laia bordüüri!.
Laia bordüüri sobi kasutada näiteks nii lae all, seina keskel, voodi peatsi kui ka diivani taga - sõltub interjöörist.
Ole ise disainer!

Arthouse iga tapeedikollektsiooni juude kuuluvad ainulaadsed sirmid, dekoratiivpadjad, peeglid, seinapildid, seega on stiilset interjööri võimalik ka ise kerge vaevaga luua. 
Eastern Alchemy kollektsioonis on aksessuaaride valik väga suur!
Täpsem info
Moonavoor Seinakattestuudio kodulehelt www.moonavoor.ee. Kõik on alati oodatud ka nende salongi Järve keskuses iga päev 10.00-20.00, sest oma silm on kuningas ja kataloogide valik uueneb kogu aeg!
 

Jaga Facebookis

fb button