FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

Interjöör ja Aiandus - messi seminarid ja nõuandla REEDEL 21.04


2017-03-24


12.30 - 13.30 DIGIAJASTU SISEKUJUNDUSES
Terve elukeskonna loomine. Kiirguskaitse materjalide kasutamine ruumis.
Esineja: sisearhitekt Katrin Kask

Kohad, kus elame ja töötame, mõjutavad meid vaatamata sellele, kas me seda endale teadvustame või mitte.
Tänapäeval elame me praktiliselt kõik kunstlikest elektromagnetväljadest mõjutatud keskkonnas, enamus meist kasutab elektrit ja mobiiltelefone. Tänaseks elab inimene 100 miljonit korda tugevama elektromagnetkiirguse mõju all kui alles mõni põlvkond tagasi.  Lisaks mobiililevile ja WIFI-le moodustub igal pool, kus elekter voolab läbi juhtme, elektromagnetväli.
Mugavust pakkuvatel tehnilistel lahendustel on aga ka teine pool, mõju meie tervisele.
Praeguseni on teadlased uurinud vaid tugevate elektromagntväljade koheselt avalduvat mõju, kuid tegelikult arvatakse, et samuti kui suitsetamisel avaldusvad tagajärjed alles aastate jooksul. Üks enim levinud energia tüüpe, mida peaksime püüdma tasakaalustada või vältida on madala võnkesagedusega ja tugevad elektromagnetväljad, mida leidub kõrgepingeliinide, mobiilimastide, elektrialajaamade ja suurte kaablite läheduses. Muret tekitavad koolide ja suurte kortermajade WIFI väljad kuna need on paljude kasutajate tõttu tugevad.  Kui sul on kodus mikrolaineahi, voodi kõrval digitaalne äratuskell, telekas või arvuti, tasub teada, et neil oma mõju. Rääkimata kontoritest, kus arvutid asuvad mitmetel korrustel praktiliselt üksteise kõrval.
Sisearhitekti ja lihtsalt inimesena olen otsinud sellele olukorrale lahendusi ja nüüd on võimalik teha mööblit – istmeid või istmekatteid, vaheseinu, voodeid, vaipu, seinapaneele jms. materjaliga, mis absorbeerib elektromagnetmõjusid – ning leida kogu ruumile tervist säästev lahendus. 
Millele pöörata tähelepanu kodus, kontoris või koolimajas, et säiliks hea tervis ka meie digiajastul, sellest teemegi lähemalt juttu tulevas ettekandes.

13.40 – 15.00 DEKORATIIVVÄRVID INTERJÖÖRIS

Seinad, mööbel, niisked ruumid. Uudistooted. Itaalia tootja Antica Signoria dekoratiivvärvid ja krohvid
Esineja: Egle Ootsing, Hansacolor15.10 - 16.40 FENG SHUI TÄNAPÄEVAL – aktuaalsed probleemid ja võimalused

Esineja: feng shui spetsialist Siret Seeder, Seeder konsultatsioonid

Mis on inimese elu eesmärk? Olla õnnelik. Olla õnnelik just siin ja praeguses hetkes.
Mis aitab meil õnne kogeda, luua ja kasvatada? Üks oluline õnne komponent on turvaline, tervislik, ilus ning minu perekonna olemusele ja energiale vastav kodu. Kodu, mis on inimese jaoks paik, kus ta on alati õnnelik, kuhu tahab ta alati tagasi pööruda.
Kodu teadlikul energia juhtimisel saab appi võtta iidse feng shui õpetuse. Feng shui üheks plussiks on selle õpetuse valmisolek areneda ja kasvada koos aja muutumisega. Nii võib olla abivahend peegel, televiisor, aga ka uued põnevad sisekujundus- ja ehitusmaterjalid.
Feng shui ütleb, et eduka kodu alus on neljakandiline põhjavorm ja sellest tulenev hea energia liikumine. Seega teravad, neelavad, ehmatavad nurgad halvendavad inimese tervist ja kodu üldist heaolu. Viimane on aga kaasaegse kodu üks suuremaid probleeme.
Tihti kuulen inimest ütlemas, et kutsun Sind oma kodu ülevaatama siis, kui see on valmis. STOPP! Mõistlik on kaasata universumi iidseid tarkusi oma ideaalkodu loomisel juba kodu asukoha, maja asetuse ja maja esmasel projekteerimisel. Nii jäävad, hilisemad, mõnikord ka päris kallid, parandused ära.
Noorpaar kolib uude korterisse eesmärgiga perekond luua, kuid lähevad juba mõne kuu pärast lahku. Tõepoolest paljud tänapäeva korterid on loodud mitte pere, vaid üksikute inimeste jaoks.
Uurima lähemalt, millele tähelepanu pöörata.

Foto: M. Acevedo


SISEKUJUNDAJA NÕUSTAB TASUTA!

Reede 12.20 - 17.00

Nõustab: sisekujundaja Kätlin Selvet, Baldesidesign sisekujundusteenused
 


FENG SHUI SPETSIALIST NÕUSTAB TASUTA!


Reede 13.30 – 14.45 ja 16.50-17.20
Nõustab: feng shui spetsialist Siret Seeder, Seeder konsultatsioonid
 
 
 
 
 
 
Loe messi kohta lisaks www.sisustusmess.ee
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

Jaga Facebookis

fb button