FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat
Osta uus kodu Toompea veerele Hermanni majja
Osta uus kodu Toompea veerele Hermanni majja

Osta uus kodu Toompea veerele Hermanni majja


2017-10-04

Hermanni Maja – uus, modernse arhitektuurikeelega kodu Kassisabas. Suurepärane asukoht toob maja elanike jaoks 3 väärtuslikku piirkonda jalutuskäigu kaugusele: siit avaneb vahetu ligipääs Toompeale, mille lähedus ja suursugusus on Hermanni Maja loomise inspiratsiooniallikaks. Mugavalt lähedale jäävad ka Kassisaba jalutustänavad ja loomingulise õhkkonnaga Telliskivi piirkond Kalamajas.

Modernse klassikaga mängiva arhitektuurse lahendusega majas on 38 uut, 1–4 toalist, väärikate viimistluslahendustega korterit ja äripinda.

Elukeskkonna planeerimisel oleme asetanud rõhu mugavusele – maja all on suletud garaaž, mõnusa ligipääsu kõikidele korteritele otse parkimiskorruselt tagab lift. Tepikoja kõrvalt avaneb ligipääs hoovialale, kus asuvad avar muruplats, laste mänguväljak ja lehtla.

Hermanni Maja siseviimistluse inspiratsiooniallikateks on nii väärikas Toompea kui ka vääriskivid safiir ja opaal, mille tonaalsus ja värvispekter sobivad maja suurepäraselt iseloomustama. Neile, kes ihaldavad vaid parimat, on pakett VIP, mille peened jooned ja materjalivalik rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse.Maja välisilmele annavad tooni maast laeni ulatuvad aknad, suured rõdud ja klinkertellistest fassaadilahendus, mis tagavad maja hea väljanägemise ja pika kasutusea. Avara aatriumiosaga trepikoda ulatub esimesest korrusest katuseni ja kogu lahendusele annab õhulisuse ja avaruse klaasist katusekuppel.

Lisamugavusena on Hermanni Maja lõunapoolsetel korteritel klaasitud rõdud, mis pikendavad põhjamaises kliimas rõdu kasutusaega nii kevadel kui ka sügisel. Maja katusele on välja ehitatud katuseterrassid, mille omanikud saavad nautida kauneid vaateid Toompeale ja Kassisabale.

Maja galerii siin
Lisainfo www.hermanni.ee

Jaga Facebookis

fb button