FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Disainilaat
Bakterite vaba UKSELINK - ideaalne valik avalikule ruumile
Bakterite vaba UKSELINK - ideaalne valik avalikule ruumile

Bakterite vaba UKSELINK - ideaalne valik avalikule ruumile


2017-06-01

Ukselingi kasutamist võib võrdsustada käesurumisega suure hulga võõraste inimestega. Seda eriti avalikes ruumides, kus päeva jooksul katsutakse ukselinki sadu või isegi tuhandeid kordi. Kas suudaksid ette kujutada, millisel hulgal tervisele kahjulikke baktereid see endaga kaasa toob?
 
Firma Hoppe pinnaviimistluste valikusse on lisandunud antimikroobne pinnakate SecuSan®, mille näol on tegemist spetsiaalse, mikroobide ja bakterite kasvu pärssiva pinnakattega. See on hooldusvaba (va regulaarne niiske lapiga puhastamine vastavalt vajadusele) ning säilitab oma efektiivsuse ka pärast pikaaegset kasutamist ja puhastamist.

SecuSan® antimikroobne toime on saavutatud tänu pinnakattes sisalduvatele hõbeda ioonidele, mis ennetavad bakterite ja seente kasvu, hävitavad bakterite rakumembraani ning seeläbi ka bakterite võimet hapnikku ja toitaineid omastada. Pinnakatte efektiivsust tõestavad arvukad laboratoorsed katsed ja praktiline kogemus, millest on ilmnenud, et SecuSan® pinnakate vähendab bakterite ja mikroobide paljunemist rohkem kui 99%.

Tänu SecuSan® antimikroobsele toimele on selle pinnakattega lingid sobilikud kasutamiseks kõrgendatud hügieenivajadusega kohtades nagu haiglad, meditsiinikeskused, apteegid, hooldekodud, koolid, lasteaiad, toitlustus ja toidu käitlemisega tegelevad asutused jms avalikud ruumid.
 
Lisainfo edasimüüja Fiskostar
kodulehelt
SecuSan kataloog
SecuSan video 

    

Jaga Facebookis

fb button