FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat
Targa Kodu süsteemiga korteri saab nüüd kätte ka keskklassi ostja
Targa Kodu süsteemiga korteri saab nüüd kätte ka keskklassi ostja

Targa Kodu süsteemiga korteri saab nüüd kätte ka keskklassi ostja


2017-06-09

Rahvusvaheline elamuarendusettevõte Bonava alustas Tallinnas Pelgulinnas 8-korruselise Kolde Rannamaja ehitusega, kus kõik 58 korterit on varustatud „Targa Kodu“ süsteemiga.

Kolde puiestee ja Sõle risti kerkiv hoone on kõnealuses piirkonnas hetkel ainus uus kortermaja ja valmib järgmise aasta kevadel. Kolde Rannamaja kortermajas on kokku 58 uut ühe- kuni neljatoalist kodu, mille hinnad jäävad vahemikku 94 000 - 196 000 eurot. Elamu muudab innovaatiliseks KIUTO „Targa kodu“ lahendus, mis tähendab, et iga korteri välisukse juures asub puutetundlik ja põhjalik juhtpaneel, millelt saab näiteks video-fonosüsteemi vahendusel jälgida nii saabuvaid külalisi kui ka seadistada oma uue kodu automatiseeritud kütte- ja ventilatsioonisüsteemi tööd.

Bonava Eesti müügijuhi Lauri Laanoja sõnul on huvi nende Kolde Rannamaja projekti vastu suur ning praeguseks hetkeks on pea kolmandik korteritest juba ka omaniku leidnud. „Kolde puiestee hea asukohaga uued kodud on äratanud huvi nii naabruskonnas elavates inimestes, kes tunnevad hästi antud elukoha eeliseid, kui ka hetkel mujal elavates klientides, kes hindavad nii kesklinna kui looduse lähedust,“ kommenteerib Laanoja.

Lisaks on hoone omapäraks ümbruskonnast inspireeritud arhitektuurne lahendus, mistõttu on välisilmes kasutatud palju klaasi ja puitu, taotlemaks sealsele keskkonnale omast õhulisust. Kolde Rannamaja korterelamut saavad iseloomustama suured aknad ja klaasrõdud ning arendaja poolt läbimõeldud ümbritsev terviklik hooviala, mis peaks pakkuma ajaveetmise võimalusi igas vanuses elanikele. 
Bonava on üks suurimatest uute kodude ehitajatest Eestis. Alates 2004. aastast on ettevõte rajanud Tallinnasse ja selle ümbrusesse enam kui 1500 korterit – Viimsi keskusse Tammeõue, Kadrioru ja Lasnamäe piirile Vana-Kuuli, Mustamäele Rabaküla, Haaberstisse Pärnaõue ning Pelguranda Ketraja Majad.  Järgneva viie aasta jooksul on plaanis ehitada veel täiendavalt 2000 kodu, mis on taskukohase hinnaga ja võimalikult paljudele kättesaadavad.

Rootsi ehitusfirmast NCC möödunud aasta aprillis välja kasvanud Bonava on Põhja-Euroopa juhtiv  elamuarendusettevõte. Kontsern tegutseb kaheksas riigis ning selle käive on 13 miljardit Rootsi krooni aastas. Bonava aktsiad on noteeritud Stockholmi börsil Nasdaqi nimekirjas.

Lisainfo:
Lauri Laanoja
Müügi- ja turundusjuht
lauri.laanoja@bonava.com
tel +372 551 6774
www.bonava.ee

Jaga Facebookis

fb button
Artiklid:

NUTILÜLITI - tänase kodu võtmesõnad

2017-07-17
Vitrum, Stone
Ära jäta pistikupesade ja lülitite valimist juhuse hooleks, sest sageli just need väikesed, aga ometi nii nähtaval kohal asuvad detailid võivad saada määravaks kogu Sinu kodu interjööri üldmulje määratlemisel - anda efekti juurde või rikkuda ära. Milliseid pistikupesasid ja lüliteid eelistada? Võiks eelistada tunnustatud tootjate läbimõeldud lahendusi ja seda mitte ainuilt ilusas välimuse, vaid ennekõike ka töökindluse ja materjali kestvuse pärast.   

Kaasaegne koduautomaatikasüsteem Tark Maja

Me elame XXI sajandil ja situatsioon on selline, et tänapäevasele elamule esitatavad nõuded mugavuse osas on võrreldamatult kasvanud. Kui varasematel aastatel peeti kõrgendatud mugavuse faktoriks keskkütte ja kuuma vee olemasolu, siis edaspidi tõusis esiplaanile telefoniseerimine ja kaabeltelevisioon, edasi ilmus internet ning nüüd kerkib esiplaanile juba maja automatiseerimise süsteem. Maja võib kooskõlas teie nõuetega saada varustuse nii ohutuse, mugavuse kui ka ökonoomsuse tagamiseks. Teie majja paigaldatud