EST
ENG
RUS
FIN
iNkodu logo
Disainilaat

Üks korralik TUMBA võiks ju kodus olla!


2017-07-21

Tumba on lahe ja praktiline kaaslane igas elamises. Kasuta esikus toetamiseks kui kingi jalga paned, tugitooli ees jalgade toetamiseks, diivani ees lauana või voodi kõrval öökapi asemel. Kuid mis peamine, kasuta lihtsalt istumiseks!

POP

Oot-Oot Stuudio uued tumbad POP on saadaval alati stiilse villakangaga Wooly ja praktilise ning kergesti hooldatava kangaga Stella.IO

Ra Suni järi IO on kerge ja stiilne mööbliese, mille panust ruumile funktsionaalsuse lisamisel ei saa ülehinnata. Elegantse disainiga, kõrgejalgne ja kerge IO on loodud ilmestama mistahes ruumi ja pakkuma tuge nii kingapaelte sidumiseks kui lisaistmeks külla saabunud suurema seltskonna puhul.Sofi


Sofrendi Sofi on loodud kontorile kodusema õhkkonna andmiseks. Stiililt on Sofi klassikalisest kontorimööblist lõbusam, õhulisem ja sõbralikum. Jalgade kasutamine sokli asemel muudab Sofi nii mõjult kui kaalult kergeks ning kutsub inimesi tumbasid ruumis enda soovi ja mugavuse järgi ümber seadma. Sofi sobib ühtmoodi nii väiksemasse kontorisse, karjakesi suuremasse ruumi, kui ka kaaslaseks mõnele teisele mööbliesemele.
Ideealne valik ka kodudesse!
Bermuda

Stiilne minimalistlik bermuuda 3-ga le iseloomuliku kujuga iste Boconceptilit!

 Softbox

Pehme, täpne, modulaarne - edasimüüja Tool &Tool!

Tumbad MANG

Mang mööblis disaini osas piiranguid ei ole – valikus nii Chesterfield stiilis, skandinaavialikult minimalistlikud kui ka Swarovski kristallidega kaunistatud istmeid. Kõik tooted valmivad käsitööna ning kasutatakse vaid kvaliteetseid materjale.

 

Jaga Facebookis

fb button