FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Disainilaat
Velux KATUSEAKEN 3-kordse klaasiga ja hea hinnaga (al. 267 EUR)
Velux KATUSEAKEN 3-kordse klaasiga ja hea hinnaga (al. 267 EUR)

Velux KATUSEAKEN 3-kordse klaasiga ja hea hinnaga (al. 267 EUR)


2017-06-16

VELUX Standard Plus katuseaken on nüüd soojapidava 3-kordse klaaspaketiga ja väga hea hinnaga!

Käesoleva aasta 1. aprillil, just ehitushooaja alguses, tõi VELUX Eesti OÜ turule Standard Plus tootegrupis soodsa hinnaga energiatõhusa katuseakna, millel on kolmekordne klaaspakett. VELUXi kolmekordse klaaspaketiga katuseaken on suurepärane pakkumine hinnatundlikule koduomanikule, kes soovib kõrge kvaliteediga akent.

Kõik kolmekordse klaaspaketiga katuseaknad on varustatud ainulaadse soojustussüsteemiga ThermoTechnology™, mis annab energiatõhusa kaitse külma ja tuuletõmbuse vastu. Uute täiustatud katuseakende U-arv on 1,1 W/m2K. Võrreldes kahekordse klaaspaketiga akende U-arvuga tähendab see 15% paremat soojapidavust.Ehkki selle aasta suur uudis on kolmekordne klaaspakett, on VELUX suurendanud ka oma kahekordse klaaspaketiga Standard tootegrupi katuseakende energiatõhusust ja parandanud soojapidavust 7% võrra, saavutades U-arvu 1,3 W/m2K. Kõige soodsamast hinnaklassist Standard katuseakent on saadaval nüüd ka polüuretaaniga kaetud puitaknana, mis teeb sellest hooldusvaba ning on kena valge disainiga.
Suurimate võimaluste ehk Premium klassi katuseakende valikus on nüüd rohkem suurusi. Premium katuseakendel on lamineeritud sisemine klaas, mis tagab lisaohutuse ja on eriti tähtis siis, kui perekonnas on lapsi. Kui klaas puruneb, siis see praguneb, kuid ei purune ohtlikeks kildudeks ja püsib aknaraamis. Premium katuseakendele saab tellida vastavalt vajadusele ka teisi klaaspakette.

Klaaspaketi välimine kiht on kaetud spetsiaalse kastevastase kattega. Premium katuseakendele saab tellida vastavalt vajadusele ka teisi klaaspakette. Kui katuseaknad asuvad kõrgel või kui soovite ülimat mugavust, siis soovitame valida elektriliselt juhitavad aknad.
Kõikidel VELUX katuseakendel on eelpaigaldatud kinnitused kardinate paigaldamiseks.

Katuseakna paigalduse lihtsustamiseks on oleme kokku pannud akna paigalduseks vajalikud tooted. Valikus on põhipakett ja mugavuspakett. Aknaid on võimalik paigaldada standard või sügava paigalduskõrgusega tänu uutele paigaldusnurkadele.

VELUX lamekatuseakende valikus on uus elegantne kumera klaasiga lamekatuseaken
Kumera klaasiga lamekatuseaken on uus mudel VELUXi lamekatuseakende valikus. See on moodsa disainiga ja ainulaadse kumera pinnaga, lastes ruumi rohkem päevavalgust. Mugavuse suurendamiseks on saadaval elektriline automaatse tuulutusega VELUX INTEGRA® katuseaken. Eelpaigaldatud vihmaandur sulgeb vihma korral katuseakna automaatselt. Aken vastab kõikidele VELUX lamekatuseakende nõuetele  ja seda on võimalik paigaldada katustesse kaldega 50- 150.  Aknal on soojapidav ja hooldusvaba valge PVC-raam ning kahekordne klaaspakett.

VELUXi kumera klaasiga lamekatuseaken on varustatud innovaatilise kumera klaaspinnaga CurveTech, mis laseb vihmaveel lihtsalt ära voolata – isegi 0° kaldega katustel. See tähendab, et päevavalgus paistab alati läbi ja vihmapiisad ei häiri vaadet. Nii nagu kõikidele VELUXi katuseakendele, saab ka kumera klaasiga lamekatuseaknale lisada nii kardina kui välise päikesevarju, mis reguleerivad ruumi sissetulevat valgust ja päikesesoojust.

Tänu rohkem kui 75-aastasele kogemusele on VELUX katuseaknad suurepärase funktsionaalsuse ja kvaliteediga ning hea hinnaga.

Jaga Facebookis

fb button