FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Disainilaat
Pilgupüüdjad terrassile - Save My Bag vaibad ja padjad
Pilgupüüdjad terrassile - Save My Bag vaibad ja padjad

Pilgupüüdjad terrassile - Save My Bag vaibad ja padjad


2017-08-09

Aksessuaarid teevad imesid ja pole olemas kodu ilma vaipade, patjade või vaasideta. Valik siseinterjööri rikastamiseks on tänaseks lai - siin jääb meile vaid otsustamise vaev. Aeda või terrassile viime aga tihti need asjad, millest enam kahju pole, sest väljas määrduvad kõik rohkem ja kiiremini. Uute väliinterjööri sobivate kangaste värvivalik on enamjaolt targu neutraalsetes toonides.
Täiesti raamist väljas suhtumise toob meile firma Save My Bag. Õue sobivad vaibad ja padjad, kus efektsed idamaised ornamendid moodsas võtmes on oma julge värvikasutusega tõelised pilgupüüdjad. Itaalia fimra loodi 2013 aastal Bergamos abielupaari Valentina ja Stefano Agazzi poolt. Alustati naiste käekottide ja aksessuaaridega, seejärel nõudluse kasvades tulid kollektsiooni reisi- ja arvutikotid.
 
Tänaseks on firma suuna võtnud juba ka kodusisustusele. Valikus on neljas erinevas suuruses vaibad ja kahes suuruses padjad. Tooteid võib kasutada terrassil, rõdul, basseini ääres, toas, rannas, piknikul. Padjad on ideaalsed kaasavõtmiseks suvistele väliüritustele, et oleks kuhu istuda.


 
Materialiks, nagu ka kõigi teiste Save My Bag toodete puhul, on suurt populaarsust saavutanud veniv polüester material (poly-fabric) koos lycra kiududega, mis on pehmem ja kergem, kui neopreen. Seda on kerge hooldada, võimalik pesta ka pesumasinas 30C juures, ta on kerge ja ilmastikukindel.
Tõeliselt meeldejääv disain on tuletatud araabia rahvuslikest käsitöövaipadest, kus on kasutatud palju varjutatud värvide  ja ornamentika mängu.
 
Kõiki Save My Bag tooteid saab osta sisustussalongist
Antique & Repro, Tartu mnt 33 ja Studio Foorumist, Narva mnt 5.

Tootja koduleht
www.savemybag.itJaga Facebookis

fb button