EST
ENG
RUS
FIN
iNkodu logo
Disainilaat
MEISTER parkett - parem soojusjuhtivus ja äärmine vastupidavus
MEISTER parkett - parem soojusjuhtivus ja äärmine vastupidavus

MEISTER parkett - parem soojusjuhtivus ja äärmine vastupidavus


2017-09-21

Kodustuudio valikust leiab Saksa põrandakatete tootja MEISTER tehases valmivad esmaklassilise kvaliteediga hästi läbimõeldud tehnoloogiliste eelistega parketid.

Äärmiselt stabiilne ja vastupidav muljumisele


Meister nimetab oma parketti longlifeparketiks, kuna see on vastupidava ning tugeva konstruktsiooniga ja pikaealine. MEISTER parketi puhul kasutatakse erilist vastupidava ja stabiilse HDF-keskkihiga konstruktsiooni.
Antud konstruktsioon tagab parketile oluliselt suurema vastupidavuse muljumistele. Näiteks kõigile teada-tuntud kontsakingajälgede tekkimisele on antud parkett tavapärasest parketist märkimisväärselt vastupidavam.
Lisaks paremale vastupidavusele muljumisjälgede suhtes on kõnealuse parketi eeliseks veel selle sammumüra vaiksus. Tänu HDF-keskkihile on parketi mass ligemale 50% suurem, mis tagab sellel kõndides vähem vibratsiooni ehk sammumüra. Meisterparketi puhul pole täheldada ka tavapärast kriuksumise probleemi, mis on tihtilugu omane enamikule parkettidele aastaaja ning õhu niiskussisalduse muutudes või juhul, kui aluspõrand on ebatasane.

Tagatud parem soojusjuhtivus ning küttekulude kokkuhoid isegi ujuvpaigaldusega


Meister-parkett on väga hea lahendus põrandaküttega põrandate korral, kuna on tavapärasest parketist tihedam ning seetõttu juhib paremini sooja ilma märkimisväärsete soojuskadudeta. Põhjuseks, miks Meisterparkett on põrandakütte korral tavapärasest
parketist parem lahendus, on taaskord just HDF-keskkiht, mis on kuusepuidust oluliselt tihedam, tagades parema soojusedastuse.
HDF-keskkihis pole tavapärasele kuusepuidust keskkihiga parketile iseloomulikke keskkihivahelisi lamellide tühimikke, mis muudab MEISTER-parketi soojusjuhtivuse ka märkimisväärselt ühtlasemaks.

Lisainfo
Kodustuudiost

Jaga Facebookis

fb button