FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»

Muud valdkonnad

»
»
»
»
»
»
Disainilaat
Soome disain avardab parketi kasutamise võimalusi
Soome disain avardab parketi kasutamise võimalusi

Soome disain avardab parketi kasutamise võimalusi


2017-09-22

RM Stuudio põrandakatete salongi koostööpartner Timberwise üllatas Soome disainimessil külastajaid, laiendades arusaama parketi kasutusvõimalustest. Koostöös disaineritega loodi tooteseeriad K2 ja TWISE, kus parkett demonstreerib uusi pilkupüüdvaid kasutusvorme. Tekib harmoonia, kus põrandakate asetub ühte tervikusse samadest materjalidest loodud seinapaneelide ja mööbliga. Lisaks võimalused kombineerida põrandal erinevaid geomeetrilisi kujundeid ja viimistlusi või miks mitte kasutada ühel põrandal nii kalasaba kui ka Prantsuse kalasaba korraga.

Parketi kasutamine seinapaneelides loob võimaluse teha kauneid üleminekuid põrandalt seinale ja samas ka mängida ideega, et ümber mõtestada ruumi, kus betoonist põrand läheb üle sooja olemusega parketist seinapaneelideks.

Kaunid põranda disainlahendused, kus levinud laudparketi ja kalasaba mustri asemel, saab ruumi eristuvaks muuta kasutades põrandal geomeetrilisi kujundeid. Lisaks ka võimalused kombineerida ühel põrandal erinevaid kujundeid, luues põrandale ruumilisi efekte.

RM Stuudio esindatav parketitootja Timberwise tegutseb säästva arengu põhimõtetel ning sellest tulenevalt lõid nad TWISE tootepere, mis töötati välja eesmärgiga kasutada ära maksimaalsel määral tootmisjääke ja seeläbi vähendada metsa langetamist. Rakenduseta tootmisjääk tuuakse uuele elule kestva ja loomingulise mööbli kehastuses, mida on ideaalne kombineerida sama tootja põrandate ja seinapaneelidega. Timberwise toodete kohta saate täpsemalt küsida RM Stuudio salongides Tallinnas (Pärnu mnt. 110) ja Tartus (Sõbra 54) või veebis www.rmstuudio.ee.

Jaga Facebookis

fb button