FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Disainilaat
TOOY rippvalgusti Pylon meenutab oma kujult tornmasti.
TOOY rippvalgusti Pylon meenutab oma kujult tornmasti.

Tooy – uus eristuv bränd valgustimaailmas


2017-10-04

2015 aastal Itaalias loodud firma Tooy on võtnud oma missiooniks luua valgusteid, mis on originaalsed, esteetiliselt kaunid ja ka funktsionaalsed. Meeskonda kuuluvad disaini maailma ühed kogenumad loojad, kes teevad koostööd oma ala spetsialistidega tehnika ja tööstuse valdkonnast.

Brändi kirega loodud valgustid on inspireerivad, paistavad silma oma dünaamilise disaini ja eneseirooniaga.

Lihtsate arhitektuursete vormide ja geomeetriliste kujunditete taga peitub hing.

Imeõhukese kupliga LED valgusti BilancellaHiina laternast inspireeritud lühter FilipaNeo-Vintage stiilis põrandavalgusti Muse
Tooy
valgustid sünnivad täiesti uue disainikontseptsiooni alusel. Iga staatiline objekt on kujundatud eesmärgiga lisada dünaamika, mis muudaks valguslahendused mitmekesisemaks, unikaalsemaks. Just tänu valgustite multifunktsionaalsusele sobituvad need erinevatesse interjööridesse kuid säilitavad ikka oma olemuse. Need on valgustid, mis on vormitud vastama erinevatele vajadustele.

Valgusti Cappero sobib veel nagiks
Mitmeotstarbelisi valgusteid leiab valikus veelgi. Näiteks rippvalgustile Quadrante on võimalik juurde tellida riiuliplaat, millele saab paigutada lilli, raamatuid, küünlaid….

Moodulitest koosnev valgusti QuadranteTooy eesmärgiks on luua elegantseid valgusteid, mis on mängulised, eristuvad, uuenduslikud aga ka funktsionaalsed. See on neil ka õnnestunud.

Brändi mantra on: riku reegleid kuid loo lahendusi!


Uudse kaubamärgi põnevaid tooteid leiad Hektor Lighti salongist, Pärnu mnt. 139C.

Jaga Facebookis

fb button