FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Disainilaat
Täispuidust vannitoamööbel - teadliku sisustaja valik!
Täispuidust vannitoamööbel - teadliku sisustaja valik!

Täispuidust vannitoamööbel - teadliku sisustaja valik!


2017-11-29

Täispuit on mitmekülgne materjal, mis sobib väga erineva sisekujundusega vannitubadesse. Paraku kardetakse täispuitu vannitubades ning sageli valitakse mõni lamineeritud materjal, et säilitada vannitoamööbli vastupidavust. Siiski.....puitu ei peaks vältima, õigesti viimistletud puit on väga vastupidav ja lisaks annab oma naturaalsusega kujundusse erilist elegantsi ning pehmendab ka seeläbi plaaditud pindade välimust. 

Treimann mööblisalongi valikust leiab Belgia mööblitootja Ethnicraft kaasaegse õhulise disainikeelega vannitoamööbli lahendused. Lisaks efektsele välimusele on mööbel ka eriliselt funktsionaalne- uksed avanevad vajutusega ja sulguvad vaikselt. Peeglikapid on varustatud pistikupesadega, seega ei pea muretsema kui pistik on vannitoas puudu või vales kohas. Mööbli juures kasutatakse kvaliteetseid valamuid Villeroy & Bochi sarjadest ning neid saab valida vastavalt maitsele, nii kandilise kui ka ümmarguse vormiga.

Modernse lahendusena kombineeritakse täispuitu metalliga, luues kujunduslikult eriti stiilse koosluse. Töötasapinda saab tellida täispuidu asemel valgest Coriani kivimassist. Materjal on erinevalt naturaalkivist mittepoorne ja ei reageeri tugevatele puhastusvahenditele, seega on kõik plekid eemaldatavad lihtsamate puhastusvahendite ja vee abil. Klassikalise valamu kõrval on võimalus valida mudelid, kus valamud on süvistatud juba kivimassi. Valamukappide juurde saab tellida eraldiseisvaid sahtlibokse, riiuleid ja suuremõõtmelisi peegleid. 

Ethnicraft vannitubade valikust leiab erinevaid sarju, et oleks võimalus vastavalt sisekujundusele leida sobiv. Eraldi sarjana saab tellida näiteks täispuitu ka mustaks peitsituna. Koos valge töötasapinnaga on tulemus väga stiilipuhas ja skandinaaviapärane. Oversize mõõduga peeglid on kujunduses praegu vägagi moodsad, andes kujundusele kauni isikupära ja muutes nurgelise vannitoa ümara vormiga pehmemaks. Peegliraame saab valida nii naturaalset tamme kui ka musta või valge metalliga.Mööblikujunduses hinnatakse üha rohkem säästliku maailmavaadet. Mööblitootja Etnicraft eesmärk on samuti roheline maailmapilt ehk jätkusuutlik majandamine ja taaskasutus. Iga mööblitükk on valmistatud sertifitseeritud puidust, st puitu kasvatatakse ja koristatakse selleks kontrollitud ja ette nähtud metsadest.

Lisainfot vannitubade kohta küsi Treimann Mööbel & Disain salongist www.treimann.ee

Vannitoa planeerimisel aitab sind salongi disainer Kadrin Kalvet!

Jaga Facebookis

fb button