Nõuanded, trendid ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

10 nippi, kuidas väike kodu näib suurem

10 nippi, kuidas väike kodu näib suurem (Duo Disain sisearhitektid)
Kodu renoveerimine võib olla üsna väljakutsuv tegevus, eriti kui seisad silmitsi ruumiliste piirangutega. Ilmselgelt ei seosta keegi 50 ruutmeetrist või väiksemat korterit sõnaga avar. Õnneks on läbimõeldud kujundusega võimalik ka kõige pisem elamine teha visuaalselt märksa suuremaks. Ei ole veendunud? Võib-olla järgmised 10 nippi suudavad su meelt muuta.

Jäta ära ripplagi


Ripplagi toob ruumi põnevust, kuid võib kergesti väikese ruumi üle koormata. Miks mitte keskenduda valgustusele ja lihtsale sisekujundusele nagu näiteks selles elamises. Rippvalgustid ei ole ainult ilusa välimusega, vaid ka väga funktsionaalsed. Valgustite puhastamine ei ole enam probleem.

Kodu kujundamine
Kodu kujundamine


Kasuta lihtsaid värve ja elemente, et ruumi elavdada


Heledamad toonid tekitavad tunde avatud ja õhulisest ruumist ning stiilne ja funktsionaalne mööbliese võib kogu ilmele väga palju juurde anda. Nagu näiteks just selle korteri disainiga on tõestatud. Jäädes lihtsa värvilahenduse juurde ja tehes tarku mööbli valikuid saab nii mõndagi muuta.

Võta arvesse iga sentimeeter

Ruumi jagamine mitte ainult ei vähenda segadust, vaid see on ka üks lihtsamaid viise jätta mulje lisa ruumist. Söögituba on võimalik kasutada ka hubase nurgana, kus pidada privaatseid jutuajamisi tassikese tee kõrval, samas pesukastiga voodil on magamisasemele lisaks ka panipaik.

Nähtavate jalgadega mööbel on võtmeks


Kui sul on väike elutuba, siis on mõistlik öelda ei mahukale ja kohmakale mööblile. Selle asemel vali väiksemad mööbliesemed, mille jalad on nähtavad. Nähtavad jalad mööblil tekitavad illusiooni avarusest ja laseb valgusel läbi paista, tekitades kerguse tunde.

Loe põhjalikumalt edasi Duo Disaini blogist
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube