FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

DUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTID

DUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTID logo
telefon:
+372 514 4196; +372 5813 3552
aadress:
üle Eesti (Pärnumaa)
koduleht:
e-post:
DUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTIDDUO DISAIN OÜ SISEARHITEKTID

Sisekujundusteenused, sisekujundusprojektid


Duo Disain OÜ põhitegevuseks on sisearhitektuurse projekti koostamine kooskõlas välisilmega eramutele, korteritele, ühiskondlikele hoonetele ning kaubandus- ja äripindadele.
Terviklahendustele lisaks pakub ettevõte mööbli projekteerimist, sisekujunduskonsultatsioone ning eriosade lahendusi.

Ettevõtte suureks plussiks on sisekujunduslahenduste ja inseneri teadmiste kooslus. Pikaajaline töökogemus sisekujunduse ja mööbli projekteerimisfirmas ning lõpetatud kõrgharidus disain loovettevõtluses erialal, spetsialiseerumisega sisekujundusele ning teisalt töökogemus suurehitusettevõttes projekti juhtimises ja omandamisel kõrgharidus ehitusinseneri erialal tekitavad kollektiivi, kelle varasemalt omandatud oskused loovad suurepärase tiimi.

Duo Disain OÜ intelligentne ja arvestatav lähenemine disainile tagab hästi lahendatud tasakaalu stiili ja kasutusmugavuse vahel. Disaini ilu seisneb nii funktsionaalse kui ka esteetilise väärtuse maksimaliseerimises. Igal sammul alates esimesest kohtumisest pööratakse suurt tähelepanu igale kliendi nõudmisele ja analüüsitakse neid, et pakkuda tõeliselt isikupärast teenust.

Eesmärgiks on luua toode ja ruum, mis on ilus, funktsionaalne ning peegeldaks kliendi vajadusi ja ootusi.

Pakutavad teenused:


Krislyn Kokk, peadisainer
E-mail: krislyn@duodisain.ee
Tel.: +372 514 4196

Aivi Kukk, disainer/projektijuht
E-mail: aivi@duodisain.ee
Tel.: +372 5813 3552

Linkedin

Houzz


sisekujundusbüroo
sisekujundaja Pärnus
sisearhitektid
sisekujundusteenused
sisekujundusprojektid

Seotud tegevusalad:

sisekujundus, arhitektuur
   sisekujundajad, sisearhitektid
   sisekujundusteenused, sisekujundusprojektid