FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

GO&WAX veevaba autopesu

GO&WAX veevaba autopesu logo
telefon:
+372 5551 0314
aadress:
Tallinn, Harjumaa (üle Eesti)
koduleht:
GO&WAX veevaba autopesuGO&WAX veevaba autopesuGO&WAX veevaba autopesuGO&WAX veevaba autopesu

Veevaba auto pesu- ja vahakomplekt!

Go&Wax® pesu- ja vahakomplekt on põhjalik veevaba puhastussüsteem, mis puhastab ning annab igale sõidukile sära ja kaitse. Sobib kasutamiseks ilma veeta kui ka kohe pärast veega loputamist. Säästame koos loodust!
Go&Wax® pesu- ja vahakomplekt on põhjalik veevaba puhastussüsteem, mis puhastab ning annab igale sõidukile sära ja kaitse. Toote koostises on ainulaadne ökoloogiline karnauba vaha, mis kapseldab mustuse ning tekitab sõiduki kere ja mustuse vahele kaitsekihi, mille saab ohutult eemaldada mikrokiudlapiga sõiduki pinda kriimustamata. Sobib ideaalselt autopesuks kõikjal ning igal ajal. Võimaldab ohutult eemaldada mustuse kõigilt pindadelt, sh värvitud pindadelt, velgedelt, põrkeraualt ja mujalt.

Loodust säästev uudne tehnoloogia

Go&Wax® kasutab uudset veevaba tehnoloogiat, mis teeb sõiduki pesemine kiireks ja lihtsaks ning ühtlasi säästab olulisel määral loodust. Veega pesu korral uhutakse sõiduki pesuks kasutatavad ohtlikud kemikaalid otse pinnasesse, mis põhjustab reostust. Go&Wax toode ei sisalda kemikaale ning ühtlasi korjatakse mustus mikrokiudlapiga sõiduki kerelt mitte ei uhuta pinnasesse. Go&Wax® vahatamis- ja pesukomplekt viib veevaba autopuhastuse uuele tasemele.

LAPID ON PESTAVAD NING UUSTI KASUTATAVAD. JÄRGMINE KORD OSTKE AINULT GO&WAX 1L PUDEL.

Tootevalik:

Säästame koos loodust!


Seotud tegevusalad:

ehitus
koristus, puhastus
   puhastusvahendid