FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»
Go&Wax peseb veeta ja vahatab sõiduki samaaegselt
Go&Wax peseb veeta ja vahatab sõiduki samaaegselt

Go&Wax peseb ja vahatab sõiduki samaaegselt
See on kõige soodsam, lihtsam ja kvaliteetsem viis sõiduki pesemiseks. Sõiduki pesu ei nõua tilkagi vett, ei jäta vee kuivamisrante, mis veega pesu korral on vältimatud ning täiesti ohutu sõiduki kerele. Tulemuseks säravalt puhas sõiduk ja seda kõigest 20-ne minutiga.

Lisainfo toote kohta
Go&Wax® pesu- ja vahakomplekt on põhjalik veevaba puhastussüsteem, mis puhastab ning annab igale sõidukile sära ja kaitse. Toote koostises on ainulaadne ökoloogiline karnauba vaha, mis kapseldab mustuse ning tekitab sõiduki kere ja mustuse vahele kaitsekihi, mille saab ohutult eemaldada mikrokiudlapiga sõiduki pinda kriimustamata. Sobib ideaalselt autopesuks kõikjal ning igal ajal. Võimaldab ohutult eemaldada mustuse kõigilt pindadelt, sh värvitud pindadelt, velgedelt, põrkeraualt ja mujalt.

Go&Wax® kasutab uudset veevaba tehnoloogiat, mis teeb sõiduki pesemine kiireks ja lihtsaks ning ühtlasi säästab olulisel määral loodust. Veega pesu korral uhutakse sõiduki pesuks kasutatavad ohtlikud kemikaalid otse pinnasesse, mis põhjustab reostust. Go&Wax toode ei sisalda kemikaale ning ühtlasi korjatakse mustus mikrokiudlapiga sõiduki kerelt mitte ei uhuta pinnasesse. Go&Wax® vahatamis- ja pesukomplekt viib veevaba autopuhastuse uuele tasemele.

LAPID ON PESTAVAD NING UUSTI KASUTATAVAD. JÄRGMINE KORD OSTKE AINULT GO&WAX 1L PUDEL.


Pärast kasutamist peske määrdunud lapid pesumasinas puhtaks. Neid saab puhtana uuesti kasutada. Ühes komplektis olevat vahendit jätkub sõiduki pesemiseks kuni 5 korda. Ainet võib kanda ka sõiduki klaaspindadele. Väga määrdunud sõiduki korral on soovitatav loputada eelnevalt lihtsalt veega ning seejärel töödelda Go&Wax® vahendiga. Mitte kasutada miinuskraadidega ega väga paksu pori- või liivakihiga sõidukil. Säilitada toodet alates+1C°. Naturaalne toode säilib 2 aastat alates pakendamisest. Enne kasutamist tugevalt loksutada. Parima tulemuse saavutamiseks puhastada sõidukit päikese eest varjus.


Lisainfo www.goandwax.com

 


Jaga Facebookis

fb button