FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

HANSGROHE EESTI segistid ja dušid

HANSGROHE EESTI segistid ja dušid logo
telefon:
+372 682 6829
aadress:
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 5649 4200
HANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušidHANSGROHE EESTI segistid ja dušid
Saksamaalt Schwarzwaldist pärit üle saja-aastase ajalooga Hansgrohe ja Axori segisteid ja dušisüsteeme iseloomustavad innovaatiline tehnoloogia ja tänapäevased disainilahendused. Olulised märksõnad meie jaoks on toodete kvaliteet ning vee säästmine, mis hoolib keskkonnast ning tähendab tarbijate jaoks väiksemaid energia- ja veekulusid seejuures kasutusmugavust kaotamata. Kõigile Hansgrohe ja Axori toodetele kehtib 5-aastane garantii.
Hansgrohe firma hoiab rahvusvahelises IF tootedisaini edetabelis santehnikatoodete kategoorias esimest kohta.

Hansgrohe kaubamärk:
Vannitoasegistid, köögisegistid, bideesegistid, bideedušid, dušid, dušisüsteemid, vannitoa aksessuaarid, ära- ja ülevoolusüsteemid, iBox, seinasisesed duši- ja segistisüsteemid. Elektroonilised ja invasegistid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia. Hansgrohe innovatiivsete eritehnoloogiatega saate tutvuda siin

Axori kaubamärk:

Koostöös maailma tippdisaineritega on loodud kaubamärgid: Axor Starck, Axor Citterio, Axor Urquiola, Axor Massaud, Axor Bouroullec, Axor Front, Axor Nendo. Dušid, vannitoasegistid, vannitoa aksessuaarid, vannid, köögisegistid, bideesegistid, bideedušid, seinasisesed süsteemid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia.
Axor Manufaktur – toodete kohendamine vastavalt kliendi vajadustele. Eritellimusel võimalik katta toode soovitud pinnakattega (poleeritud või harjatud kuld, punane kuld, nikkel, pronks jne.), kohendada see vastavalt antud mõõtudele või trükkida segistile soovitud tekst või logo.

Edasimüüjad: FEB, Vennad-Dahl, Ehituse ABC, K-Rautakesko, Onninen, Sanistal, TET-KO, Espak, Decora Comfort, Bauhaus, Wermstock, Arcade, Vabaduse pood, Berku ehituskaubad, Saare Agrovaru, Jats Ehituskaubad.
Leia endale lähim edasimüüja siit

Vaata videosid siit
 

käsidušš
õladušš
laedušš
vannitoasegisti
köögisegisti
disainsegisti
santehnika
hansgrohe
axor
dušid
vannituba

Seotud tegevusalad:

   vannitoamööbel, vannitoasisustus
sanitaartehnika, sanitaarkeraamika
   köögisegistid, vannitoasegistid
   valamud, vannid, wc potid