FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

MOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibad

MOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibad logo
telefon:
+372 614 3455
aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), 11624 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
MOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibadMOONAVOOR SISUSTUS OÜ seinakattestuudio, tapeedid, vaibad
Moonavoor seinakattestuudios on esitatud parimad ainulaadsed Euroopa ja Ameerika tapeedibrändid. Osa nendest on esitatud eksklusiivselt ainult Moonavoor Seinakattestuudios. Märksõnad on: suur valik, head hinnad ja suurepärane kvaliteet. Kõige uuemad tehnoloogiad võimaldavad originaalsete materjalide kasutamist. Salongis saab leida tapeete igale maitsele.

Pilttapeedid - lihtne ja põnev võimalus teha interjööri huvitavamaks. Kui vajate värvilist aktsenti - kleebised on ideaalne lahendus.
Lisaks seinakatetele mitmed tootjad pakkuvad kangaid ja aksessuaare. Erinevates stiilides kangad sobivad nii kardinate kui ka voodikatete ja mööbli jaoks.
Stiilsed sirmid, peeglid, valgustid, padjad nii lastele kui ka täiskasvanutele- - seda kõike pakume laost ja tellimisel.

Meie ja meie klientide lemmikud on ka villasest lõngast käsitsi valmistatud vaibad, tuntud austria tootja Tisca-lt. Absoluutselt kõik vaibad tehakse ettetellimisel, seega saab tellida just Teile sobiva suuruse. Sortimendis on samuti praegusel ajal nii populaarseks saanud vaibad kotiriidest. Fantaasialend on piiramatu – värvi- ning punumise variantide rohkus, võimalus tellimiseks mitte ainult ühevärvilist kotiriiet, vaid ka teist värvi kanti, mis annab vaibale mõningat klassikalisust ja ka hubasust. Neid, kellele meeldib oma aja veeta verandal, rõõmustavad punutud vaibad, mis peavad vastu igale ilmale.
Väga mugav on valida ühest kohast seinakatteid, vaipu, kangaid, patju ja pilte, mis sobivad omavahel.
  • tapeedid, seinakatted
  • pilttapeedid, kleebised
  • vaibad
  • kangad
  • aksessuaarid (peeglid, pildid, pildiraamid, padjad, sirmid)

Avatud: E-P 10.00 - 20.00

Seotud tegevusalad:

sisustuskaubad
   kodutekstiilid, dekoratiivpadjad, laudlinad
   sisustusaksessuaarid, sisustuselemendid
   vaibapoed, vaibad
siseviimistlusmaterjalid
   tapeedisalongid, tapeedipoed, tapeedid, fototapeedid