FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

Sisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendused

Sisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendused logo
telefon:
+372 5347 2224
aadress:
Arsenali keskus, Erika 14, 10416 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
Sisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendusedSisuko acoustics & office kontorisisustuse lahendused

OTSID UNIKAALSET KONTORISISUSTUST?


Kodu- ja büroosisustuse projektimüük

Sisuko Disainikaubamaja on Eesti mööblitootja Sisuko (Sisustuskoda OÜ) tütarettevõte. Mõte luua Sisuko Disainikaubamaja sündis tänu koostööle sisearhitektidega. Oleme varasemalt loonud keerukaid sisustuslahendusi kodudesse ning kontoritesse ning kombineerinud enda- ja teiste tooteid sisustusprojektides. Sellest tulenevalt otsustasime pakkuda lisaks enda toodetele ja sisustuslahendustele ka Euroopa tunnustatud brändide toodangut. Panime oma ala spetsialistidest kokku meeskonna ning nii sündiski Sisuko Disainikaubamaja.

Meie teenused on suunatud nii eraisikust kodusisustajatele kui ka sisearhitektidele. Läheneme igale projektile personaalselt: kaardistame teie vajadused, soovid, maitseelistused ning koostöös sisearhitektidega pakume terviklahendusi teie kontori või kodu sisustamiseks.


BÜROOSISUSTUS

Sisuko Disainikaubamajast leiad suure valiku erinevat kontorisisustust. Meie tootevalikus on ergonoomilised töölauad, toolid, müra summutavad plaadid, kabinetid, kontorivalgustid jne.
Lisaks poes pakutud toodangule valmistame eritellimusel valminud kontorimööblit, et luua ühtne tervik ja harmoonia teie kontoris.
 
KODUSISUSTUS

Sisuko Disainikaubamajast leiad kvaliteetseid disaintooteid oma kodu sisustamiseks.
Sisuko on Taani disainmööbli tootja „Gejst“ ametlik maaletooja ja turustaja Baltikumis ja Soomes.
 
VALGUSTID

Lai valik valgusteid.

büroomööbel

Seotud tegevusalad:

mööbel
   büroomööbel, kontorisisustus
   eritellimusmööbel, mööblivalmistajad
   mööblipoed, mööblisalongid
valgustid
   sisustusaksessuaarid, sisustuselemendid
   puidust seinapaneelid, seinalauad
   tapeedisalongid, tapeedipoed, tapeedid, fototapeedid
   klaasitööd, klaasuksed, klaasseinad
   lükanduksed, vaheseinad