FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

VG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjad

VG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjad logo
telefon:
+372 5361 4569
aadress:
Roseni 9, 10111 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
VG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjadVG DESIGN OÜ TEMPUR voodid, madratsid, padjad

Tegeleme madratsite, patjade/tekkide ja teiste une/puhke toodete müügiga


Tempur tooted on kogu maailmas tervishoiuspetsialistide poolt tunnustatud ja soovitatavad selja- ja kaelaprobleemide, norskamise ja unehäirete vähendamiseks. Tempur tooted on tänapäeval ühed mugavamatest ja toetavamatest unetootetest.

Tempur Estonia tegeleb TEMPUR madratsite, patjade ja teiste une- ja puhketoodete müügiga Eestis – enamik meie toodetest on valmistatud  patenteeritud TEMPUR materjalist.

Uues Tallinna esindussalongis Rooseni 9 ja Järve keskuse salaongis ( Pärnu mnt 238), mis avati 20.11, on esindatud praktiliselt kõik tooted!

 


voodid
madratsid
padjad
magamistoamööbel
magamistoasisustus
magamistuba
mööblisalong
tempur

Seotud tegevusalad:

mööbel
   madratsid
   magamistoamööbel
   mööblipoed, mööblisalongid
   voodipesu, voodikatted, padjad, tekid