Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid

Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid

Fiona Wall Design on pika ajalooga ettevõte, kus seinakatteid valmistatakse juba rohkem kui 100 aastat. Uus kollektsioon Heritage on inspireeritud vanadest disainidest.
Kaasaegsed tehnoloogiad andsid uue elu arhiividest leitud joonistele erinevates stiilides rococost art noveauxni. Vintage on täna väga aktuaalne! Fiona tapeedid on hinnatud ka oma kõrge kvaliteedi poolest.
Heritage kataloogist leiab nii õrnasid kui ka üsna tugevaid värvilahendusi - igaühe jaoks midagi oma universumi loomiseks.

Lisainfo
Moonavoor Seinakattestuudiose.

Fiona tapeedid on hinnatud oma kõrge kvaliteedi poolestAjaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Uus kollektsioon Heritage on inspireeritud vanadest disainidest.Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid Ajaloolised mustrid kaasaegses tõlgenduses - Fiona Wall Design tapeedid

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Instagram