Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Damixa Silhouet SEGISTID - efektne välimus ja innovaatiline viimistlus

Damixa Silhouet SEGISTID - efektne välimus ja innovaatiline viimistlus
Damixa Silhouet segistite seeria on viidud nüüd täiesti uuele tasemele kolme uue värvitooniga: matt MUST, harjatud TERAS (PVD) ja poleeritud MESSING (PVD).

Matt must on modernselt minimalislik ja loob oma tumeda olemusega täiusliku kontrasti vannituppa ja kööki. Matt must viimistlus ei tuhmu aastate jooksul ning on mustuse ja näpujälgede vastane.Harjatud teras on tagasihoidlik ja elegantne alternatiiv kroomile. Sobib pea igasse kööki ja vannituppa. Spetsiaalne PVD töötlus pakub väga tugevat, robustset pinnaviimistlust, mis kaitseb kriimustuste, korrosiooni ja värvimuutuste eest.Poleeritud messing
on stiilne valik nostalgaihõngulisse vannituppa ja kööki. Sellel segistil on samuti eriti tugev ja vastupidav PVD kattekiht.Silhouet köögisegistist kiirgab moodsat skandinaavia disaini ja selle saledast, modernsest kujust on näha Damixa ning Taani disaini traditsioone.

Unikaalsed funktsioonid: Rub clean, Cold start, Pesumasina ventiil ja PVD viimistlus.

Disainifirmast:

Auhinnatud Taani disianifirma Halskov ja Dalsgaard, mis on asutatud aastal 1990 Christina Halskovi ja Hanne Dalsgaardi poolt, aitas Damixal luua seeria Silhouet. Selle duo tööd on tugevalt seotud Taani/ Skandinaavia disainitraditsioonidega, kus on ühendatud silmapaistev esteetika ja funktsionaalne disain. Halsov & Dalsgaard on muuhulgas disaininud tooteid ka firmadele nagu Stelton, Holmegaard, IKEA, Colorplast ja Sticks’n’Sushi.
Silhoueti lähteülesandeks oli luua lihtne, modernne ja veetlev segistite seeria, selgitab Christina Halskov:
“Veekraan, olgu see siis kööki või vannituppa, on funktsionaalne toode kui ka oluline sisustuselement tänapäevases majapidamises. Tahtsime luua ehtsa ja kasutajasõbraliku seeria, mida on rõõm kasutada igapäevaselt ning mis paistaks silma oma disaini ja kvaliteedi poolest“.
--------------------------


Tutvu segistite valiku ja hindadega e-poes PEGU.EE

Edasimüüjad Eestis:
Espak, Ehituse ABC, Tet-Ko, PEGU.EE, Hals Interiors, Hals Trading-T, Balteco
 

Loe ka teiste Silhouet segistite kohta siitUnikaalsed funktsioonid: Rub clean, Cold start, Pesumasina ventiil ja PVD viimistlus.Matt must segisti on modernselt minimalislik ja loob oma tumeda olemusega täiusliku kontrasti vannituppa ja kööki.Poleeritud Messing on stiilne valik nostalgaihõngulisse vannituppa ja kööki.Damixa Silhouet SEGISTID - efektne välimus ja innovaatiline viimistlusHarjatud teras on tagasihoidlik ja elegantne alternatiiv kroomile. Damixa Silhouet SEGISTID - efektne välimus ja innovaatiline viimistlusDamixa Silhouet SEGISTID - efektne välimus ja innovaatiline viimistlusDamixa Silhouet SEGISTID - efektne välimus ja innovaatiline viimistlusMatt must viimistlus ei tuhmu aastate jooksul ning on mustuse ja näpujälgede vastane.Damixa Silhouet SEGISTID - efektne välimus ja innovaatiline viimistlusDamixa Silhouet SEGISTID - efektne välimus ja innovaatiline viimistlus

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Instagram