Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Efektiivne kaks ühes pliidiplaat ja õhupuhastaja Galileo

2019-01-17
Efektiivne kaks ühes pliidiplaat ja õhupuhastaja Galileo

Nii mõnigi meist on uut kööki planeerides sattunud olukorda, kus kõik vajalik tehnika ei mahu ära. Algselt ruumikana tundunud tööpind osutub tegelikkuses palju väiksemaks ja väljavalitud seadmed võtavad enam ruumi. Kuidas ja kuhu paigutada õhupuhastaja, kui tegemist on köögisaarega ja laeõhupuhastaja paigaldamine on võimatu? Kas õhupuhastaja peab tingimata paigaldama välisesse õhuringlusesse? Mida teha, kui see pole võimalik?
Itaalia juhtiv õhupuhastajate tootja Faber on turule toonud väga efektiivse kaks ühes pliidiplaadi ja õhupuhastaja Galileo.


 
See Itaalia geeniuse järgi nime saanud integreeritav õhupuhastaja-pliidiplaat näitab oma intelligentsust ja võimekust täites ka kõige kõrgemad nõudmised. Galileo on parima A+++ energiaklassi esindaja.

Õhupuhastaja mootor on veekindel ja te ei pea toidu valmistamisel muretsema kui miskit üle keeb.Lisaks on mootori disain kompaktne ja jätab tööpinna alla piisavalt ruumi sahtlitele. Geeniusele omaselt on Galileo ka väga tark, saades aru kui toiduvalmistamine on alanud. Toiduarude tekkides lülitub õhupuhastaja automaatselt sobivale reziimile. Pliidiplaadil on neli võimast induktioon tsooni, millest kaks on nn. SILD funktsiooniga ehk tsoonid on omavahel ühendatavad. Selline funktsioon võimaldab pliidplaadil kasutada suuri ja erikujulisi küpsetusnõusid.


 
Rohkem infot Faber Galileo
induktsioonpliidiplaat-õhupuhastajate kohta leiab Greentek kodulehelt

 

Juhi õhupuhastajat otse pliidiplaadilt


Lisaks innovaatilisele Galileole pakub Faber ka mitmeid turul populaarseks saanud Hob2Hood lahendusega õhupuhastajaid. See funktsioon võimaldab teil õhupuhastajat juhtida otse pliidiplaadilt ja on väga mugav lisa eelkõige saare- ja laeõhupuhastajate puhul. Tüütu on otsida pulti, mis võib aeg-ajalt ära kaduda ja nuppudeni lihtsalt ei ulatu.
Kõiki Faberi õhupuhastajaid saab paigaldada ka siis, kui teie köögis ei ole võimalust õhuvoo välja juhtimiseks. Sellisel juhul tuleb teil õhk suunata läbi söefiltri.
 FABERI valikust leiab kõrgekvaliteedilisi, kauakestvaid filtreid, mis on võrreldes tavaliste söefiltritega 80% võrra efektiivsemad. Sellised filtrid on pestavad ja korduvkasutatavad, andes võimaluse vahetada söefiltreid ligi 5 korda harvemini.

Rohkem infot Faberi õhupuhastajte kohta saad
Greentek Köögitehnika salongidest

Integreeritava tehnika esindussalong Tartus

Sisustus E Kaubamaja, Tehase 16, Tartu

Greentek Hulgikaubandus OÜ esindussalong Tallinnas

Laulupeo 2 Tallinn 10121, Harjumaa

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google