Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Ehitusmess, sisustusmess ja aiandusmess lükkuvad uude aastasse

2020-04-27
Ehitusmess, sisustusmess ja aiandusmess lükkuvad uude aastasse

Eesti Näituste AS annab teada, et vahetult  enne eriolukorra kehtestamist Terviseametiga kooskõlastatult suve algusesse edasi lükatud messid „Eesti ehitab “, „Interjöör ja aiandus,“ Antiigimess" ja Disainilaat, samuti ka mess  „Ilu sõnum / Kevadmess “ sel aastal ei toimu.

Epidemioloogiline olukord Eestis näitab küll stabiliseerumise märke, kuid lähtuvalt  Vabariigi Valituse poolt esitatud eriolukorrast väljumise kavast, on Eestis veel pikk tee minna, enne kui on võimalik taas korraldada avalikke suurüritusi. Täna on jätkuvalt meie kõigi prioriteet inimeste tervis ja ohutus ning seetõttu ei ole  võimalik korraldada kevadisele messiperioodile kavandatud messe.
Kahtlemata omab messide ärajäämine suurt majanduslikku mõju nii  eksponentidele, messikorraldajale, stendiehitusfirmadele, turundusfirmadele, reklaamibüroodele kui pajudele teistele ettevõtetele, kes otseselt või kaudselt on  seotud messide ettevalmistuse ja toimumisega ning kes üldjuhul ei kvalifitseeru ka tänastele riiklikele kriisiabi meetmetele.

Loodame kõiki oma kalleid eksponente, koostööpartnereid ja külastajaid näha juba aastal 2021! Uued trendid, huvitav programm ja põnevad esitlused ootavad Teid 2021!

A: Eesti Näitused

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google