Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

ELEKTROWERK OÜ valgustite projektimüük, nutikodu lahendused

Telefon:
+372 655 3355
Aadress:
Laki 30, 12915 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@elektrowerk.ee
Telefon:
+372 655 3355
Aadress:
Laki 30, 12915 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@elektrowerk.ee
1 - ELEKTROWERK OÜ valgustite projektimüük, nutikodu lahendused2 - ELEKTROWERK OÜ valgustite projektimüük, nutikodu lahendused3 - ELEKTROWERK OÜ valgustite projektimüük, nutikodu lahendused4 - ELEKTROWERK OÜ valgustite projektimüük, nutikodu lahendused5 - ELEKTROWERK OÜ valgustite projektimüük, nutikodu lahendused6 - ELEKTROWERK OÜ valgustite projektimüük, nutikodu lahendused

Elektrowerk OÜ on pistikute ja lülitite, hooneautomaatika (nutikodu lahendused) ja küttejuhtimise komponentide, valgustite ja valgusallikate ning muude elektriseadmete maaletooja/kaubamärkide esindaja, mis tegeleb peamiselt hulgi- ja projektimüügiga koduturul Eestis, aga ka osaliselt lähivälisriikides. Oleme pikaajalise valdkonnapõhise kogemusega ettevõte. Teeme koostööd usaldusväärsete ning kvaliteeti hindavate tootjate/partneritega Euroopas.

Täna esindame ja vahendame tootjaid ning kaubamärke peamiselt Saksamaalt, Hispaaniast, Hollandist, Belgiast, Poolast ja Bulgaariast: Siemens, FEDE Lighting, Zennio Avance y Tecnología, Euromac, Shada, Thomas Hoof Produktgesellschaft, Britop Lighting, LUG Light Factory, V-Tac Europe, Spectrum, OptonicaLED, Deko-Light Elektronik-Vertriebs, TLT jt.

Lisaks tegeleme nutikodu täislahenduste pakkumisega! Loe siit

Ettevõtte põhiväärtuseks on meie kliendid, kellele professionaalse meeskonnaga, usaldusväärsete hankijate ning partnerite toel tahame olla alati väärikaks meeldiva suhtumisega pikaajaliseks koostööpartneriks, et leida kliendi vajadustest tulenevad parimad lahendused.
        
 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google