Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Ellie Pro töötool - vali endale sobivad toolijalad ja värv

2019-09-15
Ellie Pro töötool - vali endale sobivad toolijalad ja värv
Ellie Pro töötoolide kollektsiooni mitmekülgsus ja multifunktsionaalsus teevad sellest seeriast täiusliku valiku kontoritesse, konverentsiruumidesse, kabinettidesse ja hotellide vastuvõtualadele. Nendes toolides on kombineeritud tugitoolide mugavus kontorimööbli ergonoomika ja funktsionaalsusega. Seeria pehmed, siledad jooned loovad õdusa atmosfääri kõikjal, kuhu neid paigutada. Ellie Pro disain teeb seeria eriti sobivaks praegust trendi järgivatele kontoritele, millede eesmärgiks on luua sõbralik ja kodune stiil.

Ellie Pro seeria on kergesti individuaalsetele vajadustele kohandatav. Lai valik kangaid ja värve teeb toolide igasse interjööri sobitamise lihtsaks- kombinatsioonid võivad olla nii loomingulised kui klassikalised. Musta ja helehalli värvi 5-harulised jalaristid on universaalsed lahendused avatud planeeringuga kontorites. 4-haruline alumiiniumraam, mida on valikus mitmes värvis, on täiuslik lahendus modernsetesse kontoritesse. Metallraam on saadaval kuues erinevas värvis ning need sobivad hästi kabinettidesse. Puidust jalgadega versioonid näevad eriti atraktiivsed välja hotellides ja lounge-ruumides.

ITO Design stuudio poolt loodud silmapaistev Ellie Pro kollektsioon on täiuslik kombinatsioon funktsionaalsusest, mugavusest ja stiilsusest.

Lisainfo vaata Tool & Tool kodulehelt siit
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google