FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Interior design, interior decoration

»
»
»
»
»
»
»
»

Building

»
»
»
»
»
»
»

Gardens

»
Disainilaat
5 nippi kodus advendihõngu loomiseks
5 nippi kodus advendihõngu loomiseks

5 nippi kodus advendihõngu loomiseks


2017-12-07

Lapsed on pannud sussid aknalauale ja pereemad küpsetavad piparkooke, aga ka kodu võiks viia jõulumeeleollu. Haabersti K-rauta osakonnajuhataja Annika Tammur annab nõuandeid, kuidas kodus pühadehõngu luua, kui sa pole veel jõudnud seda teha.

  • Süüta küünlad. Mitte üks või kaks, vaid sea efekti loomiseks palju sarnases stiilis küünlaid nii lauale, riiulitele kui põrandale. Kui pelgad elavat tuld väikeste laste või koduloomade pärast, siis kasuta kinniseid laternaid või LEDidest küünlaimitatsioone.
  • Kuhja kaussi või vaagnale jõuluhõngu loovaid suupisteid – õunu, mandariine, piparkooke ja pähkleid. Pista nende vahele ka kaneelikoort, mõned rohelised oksad ning piki üks apelsin kuivatatud nelgiga. Lõhnav ja maitsev kooslus tekitab hetkega pühadetunde.
  • Jõuluilu loovad jõululilled: jõulutäht, jõulukaktus, aga ka küpress ja ratsuritäht. Pane lilled punasesse potti ning seo ümber lai siidpael.
  • Tee ise jõulupärg uksele või jõulukompositsioon lauale. Kasuta selleks kuuseoksi, õlgi, käbisid ja sammalt ning lisa ka lõhnavaid komponente – kaneelikoort, mandariine ja piparkooke. Kaunistusi on kõige lihtsam kinnitada traadi või liimipüstoli abil.
  • Too tuppa punased ja valged tekstiilid, kasuta näiteks diivanipatjadel punasest sametist padjapüüre. Kui armastad ise teha näputööd, kaunista kodu heegeldatud ehete, tassi- ja kannusoojendajate ning ise õmmeldud advendikalendriga.

Jõulukaunistused leiad K-rauta poodidest! Jõulukataloog siin
 Jaga Facebookis

fb button