FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Interior design, interior decoration

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Building

»
»
»
»
»
»

Gardens

»

Anisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furniture

Anisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furniture logo
phone:
+372 5689 4893
aadress:
Punane 16 (Idakeskus), 13619 Tallinn, Harjumaa
homepage:
e-mail:
Anisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furnitureAnisent Sisustus OÜ kitche furniture, bathroom furniture

Soovime Teile pakkuda mugavat võimalust projekteerida ja valmistada just Teile sobiv mööbel. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on köögi-, laste-, esiku- ja magamistoamööbli kujundamine ja valmistamine. Lisaks eelpoolnimetatutele tegeleme meelsasti ka äriruumidesse sobiva mööbli loomisega ja pakume sisekujundusteenust. Seega valmistame mööbli eritellimusel vastavalt Teie soovidele ja vajadustele ning konkreetse ruumi iseärasusi silmas pidades nii koju kui ka äri- või ühiskondlikku ruumi. Teie soovide kohaselt on võimalik mööblikomplekti lisada integreeritav kodutehnika ja tellida mööbli paigaldusteenus.
Teeme aktiivset koostööd sisearhitektide ja sisearhitektuuribüroodega. Nt Viktoria Bankov, Ulla Kerge, Diana Kolotilkina, Limehouse OÜ.

Võtke meiega ühendust ja viime koos Teie unikaalsed ideed ellu!


ANISENT SISUSTUS OÜ
Oleme avatud:

E-L 10-20, P 10-18
Seotud tegevusalad:

furniture
   bathroom furniture
   bathroom furniture on special order
   furniture for children
   home furniture
   kitchen furniture
   kitchen furniture on special order
   manufacturers of furniture
   office furniture
   partitions