Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Antiigimess toimub koos sisustusmessiga

2020-02-26
Antiigimess toimub koos sisustusmessiga

Eesti Antiigimess on pika traditsiooniga sündmus antiigihuviliste ja kogujate seas. Messil on kohtunud kõik huvilised, kelle kireks on vana ja väärtuslik. Kultuuripärandit hindavad inimesed, kollektsionäärid nii Eestist, Lätist, Venemaalt kui ka Soomest. Antikvaarid, sisustustekstiilide müüjad, restauraatorid, ja retro, vintage ning kõikide erivaldkondade antiigihuvilised leiavad kindlasti palju huvitavat.

Ajaloost: Antiigimessi on Eestis korraldatud alates 1998 aastast. 20 Eesti Antiigimess kui juubeliüritus toimus aprillis 2018 Tallinnas Lillepaviljonis. 2018 aastal sai Eesti 100 aastaseks ja antiigimess 20 aastat vanaks. Esimene antiigimess toimus Tallinna Lillepaviljonis ja nii oli see ka 20 aastat hiljem.

Aastal 2020 on aga antiigihuvilistele suureks uudiseks, et mess toimub koos sisustusmessiga INTERJÖÖR 2020, et täiendada meie põnevat esemete maailma veelgi. Külastades sisustusmessi Interjöör 2020 on nüüdsest võimalik saada täielik ülevaade ajaloolistest trendidest, kogumisest, käsitööst, aiandusest ja uutest moodsatest suundadest- parim lahendus õppida põimima antiiki ja moodsat maailma saab olema nüüd ja edaspidi ainult Interjöör 2020 messil! Ootame Teid Pirita tee 28.

PEATSE KOHTUMISENI MESSIL!

Eesti antiigimess ja sisustusmess 12. -14. juunil 2020 Eesti Näituste messikeskuses.

Messi toimumisaeg muutus seoses koroona viirus levikuga. Loe siit

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google