Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Casamance tapeedid- uustulnukad, mis on loodud inspireerima!

2020-10-12
Casamance tapeedid- uustulnukad, mis on loodud inspireerima!


Moonavoori sortimendist leiab nüüd ühe prantsuse tapeedimaailma moekuninga - brändi nimega Casamance. Neil on selgelt eristuv unikaalne käekiri, mis tuleb esile läbi ootamatute ning sügavate värvikombinatsioonide.

Tapeedid on tehtud fliisist, keskkonnasõbralike värve kasutades. Paani laius on tavapärasest suurem - 70 cm, tänu millele on nende tapeetide liimimise töö palju kiirem ja mugavam.

Valiku on järgmised kollektsioonid:

Delta - Art Deco stiili ideaalne esindaja. Ringid, rombid ning tahukad ärkavad interjööris ellu ning muster mõjub väga dünaamiliselt. Matjad ja metalliktindid lisavad disainidele miksituna ruumikust ning sügavust.

Delta
Delta


Manille - disainid on inspireeritud vanast Filipiinidel traditsiooniliseks saanud kudumistehnikast. Mustrid ja tekstuurid on sellel põlvkonnalt põlvkonnale pärandataval tehnikal maksimaalselt sarnased. Erksad, kuid samal ajal isemoodi värvikombinatsioonid mõjuvad rahustavalt ning lõõgastavalt.

Manille
Manille


Manille
Manille


Blossom
- tapeetide disainid kannavad endas salapärase aia või sügava metsa atmosfääri. Küllastunud ning tihedad, detailirohked mustrid, naturaalsed, looduslikud värvid, ruumiline trükk - see kõik loob meeliköitvaid ürglooduse assotsiatsioone. Nende tapeetidega kujundatud tubades on hubane ja rahulik viibida.   

Blossom
Blossom


Blossom
Blossom


Orphee - kollektsioon on inspireeritud “Cortège d’Orphée” Guillaume Apollinaire gravüüridel kujundatud loomadest. Metalsed, peenelt matjatele tintidele pealekantud sähvatused lisavad mustritele sügavust ning toovad esile kontuuride rafineeritust. Looduse jõud ilmutab ennast tekstuuride ning mustrite harmoonias.

Orphee
Orphee

 
Misura -  Bauhaus liikumise ning Sonia Delaunay luule poolt mõjutatuna, MISURA struktureerib ruumi abstraktse geomeetria ning värvi abil. Poleeritud kuld, sumedad värvid,  pronksist aktsendid, uskumatud värvikombinatsioonid - kõik see kingib ruumile dünaamikat  tänu elegantsetele kontrastidele.

Misura
Misura


Misura
Misura


A: Moonavoor Sisustus OÜ

Uustulnukad, mis on loodud inspireerima!

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google