Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Dušikabiinide ainulaadsed lahendused ja eelised

2020-05-10
Dušikabiinide ainulaadsed lahendused ja eelised

Ainukordsed, spontaanselt sündinud ideed kaovad turult enamasti üsna kiiresti. Kuid ideed, mis on hoolikalt läbi mõeldud ja sobivad igasse konteksti, jäävad alles ning neid hinnatakse kõrgelt. Seekord räägime lähemalt tootjast, kellel ei tule sellistest ideedest kunagi puudust – Ravaki 10° kontseptsiooniga dušikabiinide unikaalsusest ja mugavate Matrixi dušikabiinide eelistest.

Ainulaadne ja harmooniline disain. Asümmeetriline 10° dušikabiin

Pidevalt kasvava ja rahvusvaheliselt tunnustatud Ravaki 10° kontseptsioon pakub uudse ja unikaalse disainiga dušikabiini 10AP4. Nagu ka kõik teised kontseptsioonitooted, on ka see dušikabiin pööratud 10° nurga alla. Dušikabiini asümmeetrilised jooned pakuvad lisaruumi nii vannitoas kui ka dušikabiinis. Tänu kergelt välja venitatud dušialusele on dušikabiinis rohkem ruumi mugavamaks pesemiseks ja spetsiaalne koht kosmeetikatoodete hoidmiseks.

Dušialus on valmistatud vastupidavast valatud marmorist ja sobib paigaldamiseks nii põrandale kui ka süvistatult põranda sisse. 10° dušikabiin sobib esteetiliselt kokku teiste 10° vannitoakontseptsiooni toodetega, mille lai valik hõlmab kõiki vannitoa elemente: vanni ja vanniseina, kraanikausse, vannitoamööblit, segisteid ja muid tarvikuid.

Unikaalse disainiga dušikabiin 10AP4
Unikaalse disainiga dušikabiin 10AP4

MATRIXI dušikabiinid - praktiline ja elegantne disain

Ravaki dušikabiinid ja MATRIXI uksed on kõige elegantsemate ja praktilisemate lahendustega. Selle seeria dušikabiinil ei ole alumist profiili, mis parandab selle disaini veelgi enam – kui dušikabiin paigaldatakse keraamilistele plaatidele, ei varja alumised profiilid nende ilu ja puhastamine muutub veelgi lihtsamaks.

Matrix dušikabiin
Matrix dušikabiin


Dušikabiinide konstruktsioon koosneb kaheksamillimeetrisest turvaklaasist, mis on kaetud AntiCalc-kihiga, mis kaitseb klaasist pindu lubjasette eest.

Lükanduste süsteemi toimimise tagavad rooste- ja hooldusvabade laagritega 20 mm läbimõõduga rattad, mis liiguvad konstruktsiooni ülaossa paigaldatud siinides. See mehhanism kaitseb kinnikiilumise ja liikuvate osade risti minemise eest ning tagab uste sujuva ja vaikse liikumise. Tänu lükandustele ei jää vannitoas ruumi vähemaks, vesi ei tekita ebamugavusi ega tilgu põrandale.

Duširuum nišis

Kuna kliendid hindavad üha enam mugavaid dušilahendusi, pakume nüüdsest ka laiemaid dušikabiinide uksi, mis sobivad niššidesse ning on varustatud luksusliku keskmise sissekäiguga. Selline lahendus sulgeb lausa 200 cm laiuse niši ja aitab luua barjäärita dušikabiini. Sellised uksed lisavad vannitoale luksuslikku stiili, mida rõhutab ruudukujuliste detailidega särav ülemine riba.
 

A: Ravak

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google