Interior design, furniture, construction, garden - news and contacts!

ELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutions

ELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutions logo
phone:
+372 655 3355
aadress:
Laki 30, 12915 Tallinn, Harjumaa
phone:
+372 655 3355
aadress:
Laki 30, 12915 Tallinn, Harjumaa

Elektrowerk OÜ on pistikute ja lülitite, hooneautomaatika (nutikodu lahendused) ja küttejuhtimise komponentide, valgustite ja valgusallikate ning muude elektriseadmete maaletooja/kaubamärkide esindaja, mis tegeleb peamiselt hulgi- ja projektimüügiga koduturul Eestis, aga ka osaliselt lähivälisriikides.

Oleme pikaajalise valdkonnapõhise kogemusega ettevõte. Teeme koostööd usaldusväärsete ning kvaliteeti hindavate tootjate/partneritega Euroopas.

VALGUSTITE MÜÜK JA PROJEKTID


Galerii: valgustusprojektid


Galerii: valgustid e-poes

Galerii: uued nutivalgustid

AUTOMAATIKA (KNX, Dali)

Automaatika kodule – see on mugavuse, ohutuse ja kodu ekspluatatsiooni väljaminekute kontrollsüsteem. Võimalus juhtida maja tahvelarvuti, nutitelefoni või arvuti abil ning see võimalus mistahes punktist maailmas. Lihtne juhtimine ja maja kõikide süsteemide kontroll toob Teile mugavuse ja rahulolu. Valgus ja kliimajuhtimine teevad elukohast võimalikult ergonoomilise ja ökonoomse maja. Süsteem teavitab Teid võimalikest muutustest hetkega.

Soovi korral saate kiire ülevaate kodu küttesüsteemide ja ventilatsioonide hetkeseisundist. Automatiseerimisega seadistatakse Teie maja juhtplokk vastavalt Teie soovidele, mida on hiljem võimalus nutiseadmest kiiresti muuta. Samuti saab ära seadistada eemal oleku seaded, mis vähendavad kulusid.

Targa kodu süsteemi võib integreerida piiramatu arvu kõikvõimalike rakendusi ja Teie kodu vastab kõikidele kaasaegsetele mugavuse ja ohutuse nõuetele.

1. Erinevad elektriseadmeid ja süsteeme
2. Valgustust
3. Elektrikasutust
4. Heli ja televisiooni
5. Kütte ja ventilatsiooni
6. Veevarustust ja veevoolu kontrolli
7. Tulekahju ja valvesüsteeme
8. Veevarustuse ja treppide küttesüsteeme
9. Akende ruloodesüsteemi
10. Taimede kastmissüsteemi
Süsteemi on võimalik kasutada ka väiksemate tootmis- ja äripindade puhul.

ELEKTRITÖÖD

Nõrkvoolu, kilpide ehitus, maja elektrisüsteemid, valgusarvestused.

Elektritööd ei koosne ainult juhtmete vedamisest, sinna juurde käib ka valgusarvestus, elektri- ja nõrkvoolu kilpide ehituse. Esialgne ehitus algab elektriprojektist, mille jaoks tuleb kaardistada kõik võimalikud soovid. Selle järgi panna paberile võimalikud maksimum elektrivajadused ja saada sellele kinnitus. Elektritööde juures on soovitav jälgida tulevaid soove valvesüsteemi, videovalve süsteemide osas.

ERAMUTE EHITUS

Üldehitustööd, eramute ehitus ja võtmed kätte tervikpakett

Soovid alustada uue kodu või mõne muu objekti ehitust? Omad nägemust kuid mitte oskusi selle teostamiseks? Kui peas on keerlemas erinevad ehitusega seotud küsimused, siis oled tulnud õigesse kohta! Meie ehitusspetsialistidega konsulteerides saad kogu vajaliku info. Arutame läbi millest alustada, kuhu panustada põhirõhk, millised on nõuded ja üleüldine ehitusprotsess. Meie ehitajad on abiks kõikide üldehitustöödega alates remonditöödest, rekonstrueerimisest, renoveerimisest ning lõpetades võtmed kätte lahendustega.

Me näeme ehitusel kliendi ootusi ning aitame jõuda nendeni. Peame lugu professionaalsest ehitamisest, mille lahutamatuks osaks on lisaks kõrgele kvaliteedile ka ausus, läbipaistvus, usaldus ja kohusetunne. Need on märksõnad, millest juhinduvad kõik meie meeskonna liikmed.
 

Tegevusalapuuga seotud valdkonnad:

- building works, materials, facades, roofs
- building works
- electrical works
- house projects
- stone houses
- heating systems, ventilation
- radiators
- lighting devices
- electrical sockets, switches
- lighting salons
- smart home, security devices
- locks, keys
- security equipment
- smart home

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube