Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

RAVAK kasutab dušikabiinidel revolutsioonilist AntiCalc tehnoloogiat

2020-02-11
RAVAK kasutab dušikabiinidel revolutsioonilist AntiCalc tehnoloogiat

Enne dušikabiini ostmist mõtle läbi oluliseimad valikuaspektid! Mitte kõik see, mis hea välja näeb, ei pruugi vannituppa sobida ja vahel on vaja väga praktilisi lahendusi. Esmalt tuleb kindlasti mõelda sellele, missuguse konstruktsiooniga dušikabiin teie vannituppa kõige paremini sobib, et seal oleks mugav viibida ja end pesta. Kui ruumi tuleb säästa, siis on kõige praktilisemaks variandiks poolümar lükanduksega dušikabiin. Kui aga ruumi on piisavalt, on ka võimalused lõputud.

Miks just RAVAKi dušikabiin?

Lai valik. Pakume enam kui 500 erinevat tüüpi dušikabiini kokku kümnest mudelisarjast.
Pikaaegne kogemus ja kvaliteet. Ettevõttel Ravak on üle 25-aastane tootmiskogemus. Pöörame suurt tähelepanu materjalide valikule, kuna suurepäraseid tulemusi saab ainult parimast, hästi töödeldud toorainest. Ravak on üks vähestest ettevõtetest Euroopas, mis tegeleb ise oma toodete galvaniseerimise ja värvimisega, seega tagame oma dušikabiinide, -uste ja vannide pinnaviimistluse kvaliteedi sajaprotsendiliselt. Dušikabiinide alumiiniumprofiilid on kaetud tippkvaliteetse satiinviimistlusega. Antud viimistluse aluseks on keemiline protsess, mille käigus tekib töödeldavale pinnale tugev, nii kulumisele kui ka oksüdeerumisele vastupidav alumiiniumoksiidikiht. See tagab erakordse vastupidavuse, võimaldades tootel vastu pidada ka ekstreemsetes tingimustes, nagu näiteks äärmuslikud temperatuurikõikumised, suur õhuniiskus ja vannitoas kasutatavate kemikaalide mõju.

RAVAKi dušikabiin
RAVAKi dušikabiin

RAVAKi dušikabiin
RAVAKi dušikabiin

RAVAKi dušikabiin
RAVAKi dušikabiin

Praktiline, vastupidav ja moodne disain

Ravaki silmis on disain midagi enamat, kui lihtsalt soov silma paista. Hea disain on meile kasulik. Seepärast Ravaki tooted mitte ainult ei vasta moodsa disaini trendidele, vaid on ka praktilised ja ohutud kasutada. Oma toodetega töötades valib RAVAK nende loomiseks maailmatasemel disainerid, kes on ennekõike head tehnikud ja konstruktorid ning suudavad hinnata toodete praktilisi omadusi ja need esteetiliselt originaalseks muuta. Samad disainerid, kes kujundavad kõige kuulsamate autode kere ja interjööri, töötavad ka firmas RAVAK.

Kasutatakse AntiCalc® tehnoloogiat

RAVAK AntiCalc® on revolutsiooniline tehnoloogia, mis loob klaaspinnale nähtamatu "kaitsekilbi" katlakivi- ja veesette vastu. RAVAK kasutab AntiCalc® tehnoloogiat dušikabiinide klaaside ja dušiseinte katmiseks.

5-aastane garantii

Anname kõigile dušikabiinidele ja -ustele 5-aastase garantii. Tehnilisel lahendusel AntiBlock (lükanduste sulgemis- ja avamissüsteem), mille testide põhjal määratud minimaalne avamiste arv on 1 000 000, on vastavalt ka pikem 10-aastane garantii.
Paigaldusteenus ja usaldusväärne müügijärgne teenindus
Ravaki kliendid on samas ka tema partnerid, seega on meie teenindus igal ajal valmis neid aitama. Pakume toodete professionaalset paigaldamist ja hooldamist.

Lihtne konstruktsioon ja paigaldus

Ravaki dušikabiinide ja -uste paigaldamisel kasutatakse ainult kvaliteetseid, aja ja praktika proovile vastu pidanud lisadetaile ja tarvikuid. Dušikabiinide hoidikud, laiendusprofiilid, kinnitus- ja tihenduskomplektid ning muud lisadetailid on disainerite poolt hoolikalt valitud ja testitud, seepärast on Ravaki tooteid lihtne paigaldada.

Eritellimuse võimalused

Ravak annab kliendile võimaluse dušikabiini ja -ukse mõõtmeid reguleerida. Selleks saab kasutada eriprogrammi, mis võimaldab soovitud konstruktsiooni, suuruse, raami värvi ja täitega toote kasutajal endal modelleerida. Programm arvutab välja ka toote hinna.

Tutvu Ravaki dušikabiinide valikuga siin

A: Ravak

            

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google