Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Ravak PURI - ainulaadne segisti vanni ja valamu jaoks

2020-03-31
Ravak PURI - ainulaadne segisti vanni ja valamu jaoks

PURI seeria sisaldab kahte tüüpi valamusegisteid: termostaadiga dušisegistit ja seinale paigaldatavat segistit. Neli veekraanide mudelit on viimistletud esteetiliselt ja funktsionaalselt. Erakordsete tulemuste taga on ka segistite üksikute komponentide parem kvaliteet. Nagu kõigi RAVAKi segistite puhul, on ka PURI kollektsioonil viieaastane garantii.

Lihtne kuju ja ainulaadne funktsioon

Kryštof Nosáli disainitud PURI segistite seeria ümmargune silindriprofiil on eksklusiivne element. Kõigi mittevajalike joonte ja lisaelementide eemaldamisega on segisti kuju ideaalselt tasakaalustatud ja see sobib hästi kõigi vannitoa sisseseadetega.
Turul uus ja täiesti ainulaadne kraan on mõeldud vanni jaoks. Sellel olev spetsiaalne pöörlev kassett vanni- või dušilülitiga teeb kraanikere disaini puhtamaks-selgemaks. Nii saab veetemperatuuri ja kasutusviisi (vann / dušš) mugavalt juhtida, lihtsalt keerates kangi paremale või vasakule.      

Segisti Puri
Segisti Puri
  

Harmoonia igas stiilis


Minimalistlik disain ja ümardatud veemikserikujud sobivad iga kaasaegses stiilis kraanikaussiga kokku. Mugavad loputamise võimalused: kraan on paigaldatud lauaplaadile või kraanikausi külge. PURI valamusegistid, mis on paigaldatud otse kraanikaussidele, ulatuvad kuni 19 cm kõrguseks, nii et need sobivad iga kraanikausiga, eriti suuremate ja sügavamate juurde.
32 cm kõrgused PURI segistid on mõeldud seinale paigaldatavate kraanikausside jaoks. Kõrgveekraani saab paigaldada kraanikausi kohale kohta, kus tunnete end selle kasutamisel mugavalt. Paindlik aeraator tagab, et vesi voolab alati otse väljalaskeavasse. Nende segistite keraamiliste padrunite (läbimõõduga 25 mm) tööiga on 30 aastat.

PURI segistid on saanud uuendusliku tehnilise jõudluse ja hoolikalt viimistletud elegantse disaini eest maineka IF DESIGN AWARD 2020 auhinna.


A: Ravak vannitoasisustus

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google