Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

RAVAKil 500 erinevat dušikabiini ja dušiuste varianti

2020-03-12
RAVAKil 500 erinevat dušikabiini ja dušiuste varianti

RAVAK pakub rohkem kui 500 erinevat dušikabiini ja dušiuste varianti. Sellest laiast valikust soovime esile tuua just need dušikabiinid, mis on vägagi usaldusväärsed ja ajaproovile täielikult vastu pidanud.
 
Dušikabiinide ja -uste tootesari SUPERNOVA

Supernova on ostjate seas populaarseim dušikabiinide ja -uste tootesari. Selle sarja tooted on tippkvaliteetse viimistluse, patenteeritud fikseerimismehhanismi ja väga laia mudelivalikuga.
Supernova dušikabiinide patenteeritud AntiBlock süsteemiga lükandmehhanism tagab dušikabiinide sujuva ja vaikse töö ning hoiab ära uste takerdumise ja paindumise. Kontrollitud kasutusiga on 1 000 000 tsüklit. Ravak annab tehnilisele lahendusele AntiBlock 10-aastase garantii. Supernova dušikabiinide konstruktsioonid on valmistatud paksuseinalisest alumiiniumist ning tippkvaliteetse satiinviimistlusega.


    

Dušikabiinide ja -uste tootesari PIVOT

Veel üks vastupidavate dušikabiinide ja -uste sari, mis on turul aastaid populaarne olnud, on Pivot. See on ilmselt kõige lihtsama konstruktsiooniga dušikabiinide tootesari. Mitte ilma asjata ei öelda, et ilu peitub lihtsuses. Dušikabiinide tootesarja Pivot tooted näevad välja kerged ja elegantsed, mis muudab need atraktiivseks ka tulevastele põlvedele. Dušikabiinidel Pivot on vähem metallprofiile ja rohkem läbipaistvat klaasi. Need sobivad eriti hästi neisse vannitubadesse, kus soovitakse rõhutada plaatide ilu. Sellel tootesarjal on ka viimasel ajal väga armastatud ja populaarne variant „black“, mis koosneb mustast raamist ja mustadest kinnitusdetailidest. Dušikabiinidel Pivot on ka lihtne ukse avamise mehhanism. Kvaliteetses hülsis pöörleva terassõrme abil avaneb uks kergelt ja hõlpsasti.Veel üks usaldusväärne ja ajaproovile vastu pidanud dušikabiinide ja -uste tootesari on BLIX

Dušikabiin Blix on praktiline ja soodne valik. Selle sarja toodete hoolikas viimistlus, stiilne disain ja praktilised eelised on taskukohased enamikule ostjatest. Tänu Blixi tootesarja kabiinidesse paigaldatud SilentRun mehhanismile, mis asub dušikabiini alumises osas, töötab uste liugsüsteem vaikselt ja kindlalt, hoides ära liikuvate osade takerdumise ja paindumise.
Selle tootesarja laiast valikust leiab sobiva kõige erinevamate vajaduste rahuldamiseks. Alates kahe meetri laiustest dušiustest, mis võimaldavad luua dušinurga kahele, kuni ruumisäästlike poolringikujuliste dušikabiinideni välja. Valik sisaldab ka madalaid dušikabiine, mille saab varustada sügava dušialusega, mis on mõeldud spetsiaalselt lastele ja eakatele.Ravaki dušikabiine on lihtne paigaldada. Kõik selleks vajalik on olemas dušikabiini pakendis. Vajadusel on saadaval ka spetsiaalsed lisatarvikud, st spetsiaalsed profiilid, mis võimaldavad ruumi ehituse ebatasasusi kiiresti ja lihtsalt korrigeerida ning kabiine ebastandardsete duširuumidega kohandada. Ühendusprofiile kasutatakse ka mitme dušikabiini liitmiseks, mis võimaldab nende kasutusvõimalusi laiendada.
Ravaki dušikabiinide eeliste rõhutamisel on oluline mainida, et kõik kabiinid on vastupidavad ja neile antakse 5-aastane garantii.

A. Ravak

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google