Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

RAVAKil täiustatud SUPERNOVA dušikabiinide uksed ja vanniseinad

2020-07-10
RAVAKil täiustatud SUPERNOVA dušikabiinide uksed ja vanniseinad

Vannitoasisustuse tootja RAVAK tooteseeria SUPERNOVA tooted on usaldusväärsed ja ostjate poolt kõrgelt hinnatud tänu AntiBlock patenteeritud fikseerimismehhanismi kvaliteedile ja väga laiale mudelite valikule. 

Sel aastal tulid RAVAKi tootevalikkuse aga veelgi enam täiustatud SUPERNOVA dušikabiinesse ja niššidesse sobivad lükanduksed. Selle tootesarja raamiga dušikabiinid ja nišiuksed on nüüdsest veelgi mugavamad. Ehk teisisõnu - SUPERNOVA on kasvanud. Nüüd võib nende kabiinide ja lükanduste kõrgus ulatuda koguni 1980 millimeetrini.Ravak Supernova põhja mõõdud
Ravak Supernova põhja mõõdudRavak Supernova vannisein SRV2+SRV2
Ravak Supernova vannisein SRV2+SRV2


Ravak Supernova vannisein ASDP3
Ravak Supernova vannisein ASDP3

Kinnine vanniga duširuum

SUPERNOVA tootesarja vanniseinad AVDP ja APSV võimaldavad luua suletud duširuumi vannitoa mistahes kohta. Need sobivad kõige paremini siis, kui soovitakse nii lõõgastava kümbluse mõnusid nautida, kui ka kiirustades mugavalt duši all käia. Niisuguse kinnise ruumi loomiseks kasutatakse vanni lükanduksi AVDP3 ja statsionaarseid vanniseinu APSV. Vanniseinte standardkõrgus on 1370 mm.

Vanniseinad AVDP ja APSV joonis
Vanniseinad AVDP ja APSV joonis


Supernova AVDP3
Supernova AVDP3

SUPERNOVA sarja toodete eelised

  •     Töökindel patenteeritud fikseerimismehhanism AntiBlock.

    AntiBlocki tehnoloogia tagab dušikabiini sujuva ja vaikse töö ning ei lase ustel kinni kiiluda ega deformeeruda. Kontrollitud tööaeg on 1 000 000 töötsüklit. Tehnilisele lahendusele AntiBlock kehtib RAVAKi 10-aastane tootjagarantii.

  •     Tugeva alumiiniumraamiga dušiseinad on tippkvaliteetse satiinviimistlusega.

    Selle tootesarja dušikabiinid sobivad nii eramajade ja korterite vannitubadesse, kui ka hotellide ja külalismajade intensiivse kasutusega duširuumidesse.

  •     Komplektiga sobivad laiendus- ja ühendusprofiilid.

    SUPERNOVA dušikabiinid on varustatud komplektsete laiendus- ja ühendusprofiilidega ning sobivad seetõttu suurepäraselt ka mittestandardsete ruumidega kohandamiseks ning sinna, kus soovitakse sisse seada mitut järjestikku asetsevat dušikabiini.

  •     Eriti lihtne paigaldamine.

    SUPERNOVA raamiga dušikabiine ja vanniseinu on ka endal lihtne paigaldada. Tooted tarnitakse paigaldusvalmina ning need tuleb vaid seina külge kinnitada ja tihendada – selleks on vaja ainult silikooni ja mõnda kruvi. Vanniseina võib paigaldada ka eelnevalt sisustatud vannituppa.

  •     Võimalus valida raami erinevaid täidiseid ja profiili värvitoone.

A: Ravak


 

 

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google