Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture

phone:
+372 509 3182
aadress:
Kuslapuu tee 9, 74016 Randvere küla, Viimsi vald, Harjumaa
homepage:
e-mail:
info@soffainn.ee
phone:
+372 509 3182
aadress:
Kuslapuu tee 9, 74016 Randvere küla, Viimsi vald, Harjumaa
homepage:
e-mail:
info@soffainn.ee
1 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture2 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture3 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture4 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture5 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture6 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture7 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture8 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture9 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture10 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture11 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture12 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture13 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture14 - SOFFA INN OÜ sofas, upholstered furniture

Soffa Inn pakub Eesti mööblit. Meie põhitoode on diivan. Meie poolt pakutavad Eestimaine mööbel on disainitud arvestusega, et see sobitub hästi nii väiksemasse korterisse, suvekodusse kui ka avaramasse eramusse.

Diivan
jaguneb Soffa Inn-i mööbli valikus diivanvooditeks, nurgadiivaniteks, nurgadiivanvooditeks. Valikus on ka tugitoolid ja tumbad/järid. Enamustel diivanvooditel on olemas ka vajalik ning mahukas pesukast voodiriiete tarvis.

Pakume suures valikus kangaid oma diivanitele ja tugitoolidele. Enamus kangastest on valmistatud Euroopa Liidu riikides ja nende puhul on tagatud hea ja kestev kvaliteet. Samas on olemas ka vastupidavad kangad hinnatundlikule ostjale. Teretulnud on alati ka tellija, kellele on oluline, et diivan valmistatakse tema oma kangast.

Soffa Inn-ist saab mööbli kätte alati individuaalse tellimuse korras. Mööbli tellimused täidame 4-6 nädala jooksul.

 

  

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google