Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

UUP disain - lustaka ilmega õhulised taburetid, pukid ja valgustid

UUP disain - lustaka ilmega õhulised taburetid, pukid ja valgustid
Inimestena võime me olla inspireeritud, vaimustunud ja lummatud väikestest aga olulistest detailidest. Targad ja keskmiselt õnnelikumad loovad ise tingimused, et neid nii elurikastavaid meeleseisundeid võimalikult tihti kogeda. Hetkel, mil kas kodu- või töökeskkond tundub vaimuvaene ja igav, on just paras aeg end ümbritsevat interjööri mõne erilise disainielemendiga rikastada.

Tartu Kõrgema kunstikooli õpingute ajal said kokku kaks mööblidisaini tudengit – Triin Kõivupuu ja Andre Visnapuu, kellede omavahelisest ideedepeegeldusest valminud tooted kannavad kaubamärki UUP. Firma nimi sündis mõlema disainieri nimes esinevast sõnast “puu” tagurpidi pöörates.

Põhiline inspiratsiooniallikas noorte loomingus on armastus oma tegevuse vastu. Triin Kõivupuu oli varem tegelenud kodude sisekujundusega ja endas kandnud pikaaegset unistust valgustite ise disainimise vastu. Inspireerituna kõrvarõngast sündis lilleõie kujuga metallvalgusti.

Siit edasi tekkis soov toota ise ka mööblit ja esimene baari-pukk ning taburet olidki omakorda saanud mõttelise aine lillevalgustist.

Kaks disainerit täiendavad üksteist erinevate käekirjade ja ideedega ning tulemuseks on tõeliselt omanäoline käsitöö.

lilleõie kujuga metallvalgusti


Pukk-tool, taburet

Lustaka joonega taburetid

Dekoratiivsed taburetid üllatavad oma lustaka joonega ja võimalik on neid tellida nii üleni metallist kui puitistmega. Mugav sang meenutab justkui vallatu koera saba – kes, mida täpselt näeb, sõltub peaasjalikult vaatajast. Kas siis öökapina magamistoas või diivani abilauana elutoas, kuhu seltskonna lisandudes ka istuda – vahvat aktsenti igasse interjööri lisavad multifunktsionaalsed tooted päris kindlasti.

Taburet


Taburet öökapina


Lisainfo:
www.uupdesign.ee


Autor: INkodu.ee 04/2017
Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google