Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Eridisainiga lipp laste mängumajale, juubeliks või surfiranda?

2021-08-04
Eridisainiga lipp laste mängumajale, juubeliks või surfiranda?

Kõige traditsioonilisem viis lipu kasutamiseks on selle heiskamine maja fassaadile või lipumasti. Lipu asemel on lipumastis levinud ka sinimustvalge vimpli kasutamine. Rahvusluse ja oma meelsuse ülesnäitamiseks on see kahtlemata väga hea otsus.

Kolmel lipupäeval (vabariigi aastapäev, jaanipäev ehk võidupüha, taasiseseisvumise päev) on lipu heiskamine isikliku masti olemasolul lausa kohustuslik! Vimpel seda asendada ei saa. Teistel riigipühadel on lipu heiskamine soovituslik.

Lisaks võib seda teha näiteks suuremate peretähtpäevade puhul: sünni- või aastapäevadel, pulmadel jms.

Kuidas lipule varrast ning sobiv lipuhoidik või –mast valida, ning millised on üldse võimalused, annab nõu Lipuvabriku esindaja Karina Tõeleid.

Lipuvarda hoidiku valimine

Lipuvarda hoidiku asukoha valimisel tuleb arvestada sellega, et lipp peab maast olema minimaalselt 2–2,5 m kõrgusel ehk et lipu diagonaal ei tohiks jääda liiga madalale. Ka ei tohi lipp kuskile vastu käia. Kõigi reeglitega saab tutvuda Eesti lipu aabitsas

Hoidiku valimisel tasub kindlasti vaadata, millest on see tehtud. Ettevaatlik tasub olla väga odava hoidikuga, sest kehv kvaliteet võib kahjustada maja fassaadi. Tavaline, rooste eest kaitsmata raud hakkab üsna kiiresti roostetama ja roostevesi fassaadi rikkuma.

Lipuvabriku esindaja sõnul on nende valikus kaks erinevat mitte fassaadi kahjustavat hoidikut: kuumtsinktöödeldud metallist ning värvitud roostevabast metallist. Roostevabal hoidikul on allservas noka kuju, mis esmapilgul võib tekitada küsimusi, aga see oluline detail aitab vihmavett fassaadist eemale juhtida.

Oluline on ka hoidiku värv. Enamasti valitakse see maja stiili ja värviga kokkuminevates toonides ning eelistatakse sealjuures samas toonis hoidikut ja lipuvarrast. Lipuvabrik pakub neid kuues erinevas värvitoonis.

Lipuvarda valimine

Kui lipuvarda hoidjast juba rääkisime, siis soovitusi tuleks anda ka lipule varda valimiseks. Ka siin on võimalusi rohkelt.

Valida saab nii valmissuuruses kui kokkupandavate lipuvarraste vahel. Sellised on näiteks 3-meetrised lipuvardad. Kes tahab aga veidi enam panustada, leiab valikust väga ilusad ja kvaliteetsed eri pikkuses ning värvitoonides alumiiniumist lipuvardad.

Kel on aga keeruline ise valikut teha, siis neile on mugavaks ja praktiliseks lahenduseks komplekt “Heiska kohe”, kus Eesti majalipp on kinnitatud valgele puitvardale.

Lipuvabrik on mõelnud ka kortermaja elanikele. Neile on olemas spetsiaalne minikomplekt, mille saab panna näiteks rõdule.

Lipumasti valimine

Lipumasti puhul on kõige olulisem läbi mõelda selle asukoht, sest sellest sõltub ka masti kõrgus.  

Kohta valides tuleb seda vaadelda mitmelt poolt, sest lipumast peab olema nähtav igast küljest.

Väide, et lipumast peaks soovitavalt olema üle maja katuseharja, on Lipuvabriku esindaja sõnul tegelikult müüt. Kõige tähtsam on see, et lipp peab olema ilusti vaadeldav ning välja paistma. Kui sellised tingimused on olemas, siis ei ole oluline, et masti kõrgus jääks üle katuseharja.

Kui aga lipumast jääb maja sisehoovi ja lipp välja ei paista, tuleks see siiski proovida teha üle katuseharja.

Kõige levinumad lipumastid on 8–9 m pikkused. Seejuures võib lühem varras vahel mõjuda palju paremini, kuid paljuski on see tunnetuse küsimus. Seega võtke aega, enne kui masti paigaldama asute!

Kõige enam võib kohata valgeid lipumaste. See on küll traditsiooniline, aga võib ka teisiti. Lipumaste saab RAL-värvikataloogi alusel teha mis tahes tooniga.

Kas lipumast võib olla ilma lipu või vimplita?

Kui lippu ei ole, on mastis soovitav pidevalt hoida lipuvärvides vimplit. Kuid seda võib kaunistada ka mõne muu vimpliga. Selleks võib olla näiteks kas maakonna-, suguvõsa- või mõne muu olulise sümboliga vimpel. Otseseid piiranguid sellele ei ole. Ei ole keelatud ka tühjana hoida, aga milleks siis mast, kui see on tühi?

On ka majapidamisi, kus on kaks lipumasti, kuna pererahvas on eri rahvusest. Nii ongi üks vimpel ühe ja teine teise riigi lipu toonides.

Eritellimusel lipud ja vimplid – saunamajale ja laste mängumajale

Lipuvabriku esindaja sõnul on aina aktuaalsem vimplite ja minilippude tellimine eritööna. Neid kasutatakse koduhoovis asuvatel muudel hoonetel, näiteks saunamajal ja laste mängumajal. Mujal maailmas, eriti Ameerikas, on see väga populaarne.

Lipu panemine laste mängumajale on vahva idee, millega lapsed kiiresti kaasa lähevad. Lapsed võivad omale vimpli või lipukese pildi ka ise joonistada ning see trükitakse selle järgi valmis.

Heisata võib ka lihtsalt sünnipäevalipu - mida klient soovib, selle Lipuvabrik ka teoks teeb. Nii on neist lippudest-vimplitest rõõmu kogu perele!

Mõne väikese lipukese või vimpli kasutamisega ei saa kunagi ka n-ö üle pakkuda – tegemist ei ole ju suurte ja domineerivate aksessuaaridega. See-eest aitavad nad juba maast madalast juurutada rahvuslikke väärtusi.

Eridisainiga lipud ja vimplid pidupäevadeks - kus kasutada?

Lippudega võib kogu peo ära ehtida! Lippe või vimpleid saab lisada autodele, majale, puudele ning kasvõi võileibade kaunistuseks. Kõik sõltub kontekstist ja lippude suurusest. Kui on sünnipäev, saab lisaks suurele lipule laste jaoks tellida ka väikesed, n-ö käsilipud.

Lahedaid ideid peo kaunistamiseks lippudega leiab internetist lõputult. Lipu või vimpli mustri võib näiteks trükkida ka paneelkardinatele või laudlinadele. Pidu ei oleks ju pidu, kui me selle ümbrust peomeeleollu ei lööks ega vastavalt riietuks.

Lisaks Eesti lipule võiks igas majapidamistes olla veel teinegi, eridisainiga lipp või lausa mitu sellist. Neid saab heisata kui tähistatakse suurelt mõnda tähtpäeva või püha, eluetapi algusi või lõppe.

Lastega seotud tähtpäevad

Lipu heiskamist väärivad kindlasti lapse sünd, esimene koolipäev või kooli lõpetamine. Kõik sellised asjad loovad traditsioone ning sellest kasvab välja oluliste tähtpäevade austamine.

Juubelipeod

Hiljaaegu tegi Lipuvabriku esindaja suure kuldse vapiga lipu 90-aastase naabriproua juubeliks, mis heisati üllatusena juubilari õnnitlemise ajal. Sünnipäevalaps oli sellest pisarateni liigutatud.

Narmaste ja ehisnööriga lipud on vägagi nutikas võimalus teha unikaalne ja väärikas kingitus.

Külaliste vastuvõtt

Lipu heiskamiseks leiab põhjuseid veel küllaga! Näiteks kui tulevad külalised või uued pereliikmed mõnest välisriigist, siis võiks lipu heisata nende auks. Sellega anname olulise sõnumi edasi.

Küla- ja kogukonnapeod

Suuremat kogukonnatunnet aitab inimestes luua omavalitsuses lehviv oma sümboolikaga vimpel. Või vimpel, mis annab märku, et see ilusaimaks valitud küla. Ka mitut küla hõlmavad kodukandi liikumised saavad oma vimpliga ühtekuuluvustunnet tekitada. See kõik annab lihtsate vahenditega võimaluse oma kodukohta väärtustada.

Suguvõsa kokkutulek

Iga pere või suguvõsa võib kujundada oma sümboolikaga vimpli, mida on tore koosviibimise puhul heisata.

Pulmad

Eraldi kategooria on ka pulmalipud, mis on multifunktsionaalsete omadustega. Pulmalipud ja -vimplid on tehtud majalipu mõõtudes.

Lipuvabrik teeb need universaalse kinnitusega, mis võimaldab pulmalipu panna nii lipuvardasse kui igale poole mujale, kus on lipumast.

Tänu spetsiaalsetele aasadele saab lipu aga ka näiteks puhkemajja või metsa matkale minnes kaasa võtta ning panna kas seinale või puude vahele rippuma.

Rannalipud on tõusev trend spordihuviliste seas

Mida aeg edasi, sest rohkem on ka erinevaid veespordihuvilisi. Liigutakse rannast randa, otsides sobivad tuuleolusid ja veetemperatuuri. Olgu see siis lohe- või lainelauasurf, kanuusõit või jahiga kruiisimine. Oma kodurannas on lihtne, selle tunneb merelt tulles alati ära. Kuid võõras kohas võib eristamisega probleeme tekkida.

Selle vältimiseks on nutikas panna oma peatuskoha juurde värviline nn majakas ehk rannalipp, mille järgi on lihtne orientiiri hoida. Selleks sobib nii kokkupandava jalaga ja ning spetsiaalse plastikruviga liiva sisse kinnitatav fännilipp kui ka praegu väga populaarsed tuulekotid.

Lisaks aitavad lipud ja tuulekotid määratleda ka tuule suunda ja tugevust. Kogenud sõitjad tunnetavad nende lehvimise alusel tuule kvaliteedi kiiresti ära.
Lipud sobivad kenasti rõhutama ka mereäärse peo või pikniku kohta. Ning kui aus olla, siis on lipu lehvimist rannal ka ju niisama tore vaadata!

Lipuvabrik teeb valmis ka kõige omapärasemad lipud ja vimplid. Tellimine on lihtne – pane vaid oma pilt ja ideed nende kodulehe kaudu teele!  

A: Inkodu.ee (M. Jakobson; J. R)
Eridisainiga lipp laste mängumajale, juubeliks või surfiranda?

 

 

 

Eesti lipp ja lipupäevad - valimine, heiskamine ja kombed

Eesti lipu aabits. Näpunäited, mida peab lipu heiskamisel tähele panema ning kuidas lippu õigesti hooldada.

HEIMTEXTIL 2022: Looduse juurest tuleviku horisondile

JÄRGMISED HORISONDID on sisustustekstiilide ja -trendide messi Heimtextil selle aasta roheinnovatsioonist juhinduv ja tulevikku vaatav ning läbiv põhiteema.

Tutvu Home&You sisustuspoe uue hooaja stiilisuundadega

Home&You sisustuspoe märksõnad uueks hooajaks on ilu igas päevas, roheline lopsakus ning puidune looduslähedus.

Sisustusmess Interjöör 2022 ja Disainilaat toimub 22. – 24. aprill

Sisustusmess Interjöör pakub külastajale võimalikult palju infot nii tänaste kui homsete trendide kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas.

Iittala tähistab legendaarse Teema lauanõude kollektsiooni juubelit 50. aastatest inspireeritud värvipaletiga

Iittala tähistab Kaj Francki loodud Teema lauanõude kollektsiooni 70. juubelit kolme uue värviga: vintage pruun, vintage sinine ja uus linane varjund.

4 DESIGN mööbli- ja seinapaneelid: kordumatu muster ja kumerad vormid

Dekoratiivsed puitpaneelid Techno Veneers võimaldavad luua ainulaadseid kumeraid vertikaalpindasid ja seda nii mööblile kui seintele.

Iittala 2022. aasta klaasitoonideks on ultramariinsinine ja vask

Iittala 2022. aasta klaasitoonid on inspireeritud loodusest. Vask on loomulik ja maalähedane toon, mis mõjub lõõgastavalt ja rahulikult.

Tikkurila aasta värv 2022: Iga seiklus algab kodust

Tikkurila aasta värv on L478 Kestrel, rahulik ja maandav pruun, millele on lisatud veidike külma punast.

Voodipesu kvaliteedi määrab kangas ja õmblused!

Kuidas valida voodipesu? Voodipesuna sobib kasutamiseks ainult selline kangas, mis laseb kehal hingata, ei tekita staatilist elektrit ning on keha vastas meeldiv.

Kümme trendi Kopenhaageni disainipäevadelt

Uute toodete seas mõjusid paljud juba vanade tuttavatena. Vormide ja värvide poolest olid esindatud nii 50ndad, 60ndad kui ka 70ndad.

Avatud köök-elutuba on ökonoomne, aga kujundamisel ka väljakutseks

Disainer soovitab kogu avatud ruumi ulatuses järgida ühtset mööbli stiili. Köögi kapiuste tooni sobib tuua elutoa osasse juurde ning valida sellist värvi diivan.

Puidust dekoratiivpaneelid Emotion Walls

Puidust dekoratiivplaate saab tellida kas viimistletuna (õlitatult, peitsitult ,lakitult) või viimistlemata kujul. Materjali valikus ainult kõrgeima kvaliteediga väärispuit: tamm, pähkel, kirss, pöök, saar, vaher.

Uued Gothic ja Arctic küünlad - sügisvärvide mäng ja kristalliefekt!

Kaabsoo sügisvärvides taimsest steariinist küünlad, justnagu puulehed looduseski, on igaüks isesugune.

9 põnevat toataime Sinu koju

Erilised toataimed ja toalilled pakuvad aastaringset silmailu. Näiteks häbelik mimoos voldib vähimagi puudutuse või liigutuse peale oma lehed kokku!

Pehmö - isikupärased nööbipolstriga pingid ja järid

Pehmö polsterdusega pink saab samaaegselt olla nii pink, lauake, riiul kui panipaik. Sobib nii esikusse, elu- kui magamistuppa.

Talveaed või klaasitud terrass – vajalik mugavuslahendus meie kliimas!

Climaluxi premium-klassi varikatuse ja terrassi klaasseinte lahendused on väga vastupidavad ja kulumiskindlad. Isekandev süsteem. Peaaegu eluaegne garantii!

Kastmissüsteemiga lilleriiul GroWert - kaunis ja praktiline lahendus!

Tänu sisse projekteeritud niisutussüsteemile on moodul lilleriiul suurepärane lahendus nii koju, kontorisse, kui kohvikusse.

Kombineeri valgusti endale ise - 4Rroomis on lai valik komponente!

4Room on paindlik oma tootmises ning soovi korral on võimalik panna kokku Teie vajadustele vastav valgusti. Võimalik on ka vana lambikupli vahetus.

Valgustuse kavandamine maastikuarhitektuuris

Et valgus täidaks oma eesmärki ja ei tekitaks valgusreostust, tuleb aia valgustamine põhjalikult läbi mõelda ning teha plaan. Valgustemperatuur Kelvin on oluline...

Eramaja renoveerimine: miks on sise- ja välisruum mõistlik tervikuna lahendada?

Renoveerimisprojekt toob enamasti kaasa sisearhitektuurse planeeringu ja tehnovõrkude ümberkorraldamise. Samuti maastikuarhitektuurse projekti muutmise.

Skyline Plaza merevaatega korteri sisekujundus loob lendamise tunde

4-toalisesse merevaatega korteri sisekujunduse loomiseks said Wax Design sisekujundajad inspiratsiooni korteri asukohast Skyline Plaza nimelises majas.

AkzoNobeli värvieksperdid valisid 2022 aasta värviks helge taevasinise tooni

2022 aasta värv Bright Skies aitab meil omaks võtta uusi ideid ja kujundada uut tulevikku. Värvitrendid 2022!

Tapeedi valimine: olulised kriteeriumid on A+, niiskuskaitse, helisummutus

Tapeedi valimisel on oluline keskkonnasäästlikkus, niiskuskindlus, tulekindlus, pestavus, plekikaitse, kulumiskindlus, UV-kaitse ning antibakteriaalsed omadused.

Ideelahendused kardinatega: kuidas lisada interjööri sügisvärvides tonaalsusi?

Toome välja mõned kardinakangaste ideelahendused, kuidas lisada interjööri erinevaid tonaalsusi, et saavutada värvimuutus ning sügisele vastav meeleolu.

Iittala uus kollektsioon: Oiva Toikka avaldamata mustrid ja disainid

Armastatud Iittala disainer Oiva Toikka oli tuntud oma piirideta kujutlusvõime, mängulise disaini ja erksate värvide poolest. Klaaslinnud, kruusid, käärid, vaasid, saunalinad.

Küünalde ohutu põletamise kuldreeglid - tasub teada!

Küünla põletamise õpetus ja valimine - suurus, küünlatahi pikkus, auku ja liiga lähestikku põlevad küünlad, küünal klaasnõus. Küünalt ei tohi jätta järelvalveta.

Vannitoa LED valgustusega peegel udueemaldusega - uudistoode!

Nutikas eritellimus LED peegel on tolmu- ja niiskuskindel (IP65) ning udueemaldusega ehk soojussensoriga. Peegli kuju, suurust ja lisaomadusi saab valida.

Põranda värvimine šablooniga – isikupärane ja vastupidav!

Šablooniga värvimine. Sobivad nii puit-, laminaat-, betoon- kui kivipõrandad ja keraamilised plaadid.

Kuhu sobib akuga muruniiduk ja kuhu mitte?

Lõikelaiuse vaatamine on akuga muruniiduki valimisel oluline kaalutlus, kuna selle suurus sõltub sellest, kui hästi see teie aiaga töötab.

Kuidas luua aia hekimüürist kaunis kooslus?

Väikese aia plaan! Heki ette koosluse rajamine - heki õige kõrguse ja taimede valimine jpm.

Fiskarsi uued istutustööriistad säästavad seljavalust

Xact ergonoomilist lillesibulate istutit kasutatakse püstiasendis, mis tähendab, et see hoiab selja- ja põlvevalu aednikust eemal.

Võhma Valgusevabriku küünlad nüüd uute etikettidega!

Võhma Valgusevabriku küünlad tervitavad uuest hooajast uue välimusega. Uued etiketid on kujundatud Tartu Kunstikooli lootustandva tudengi kaasabil.

Logitech ja Microsoft Teams ühendasid jõud mugavate hübriidtöö lahenduste pakkumiseks

Koostöö muudab koosolekuruumid mugavaks koostöökeskkonnaks, kus saab kasutada Teams Roomi jaoks loodud kvaliteetse heli ja videopildiga seadmeid.

Soome elamumess Lohjas 2021: muljed ja uued ideed

Lohja elamumessil on ühtse joonena kõigi eramute fassaadidel kasutatud puitu. Köökide puhul hakkas silma köögitsooni viimine teisele korrusele.

Nutikas kasvuhoone toimetab ise ja kasvatab saagikust

Kasvuhoone toimetab ise oma energiat kasutades, kui temperatuur läheb üle 16 kraadi, tõuseb luuk üles ja vastupidi.

Erinevad võimalused veemõnude nautimiseks aias

Milline aiabassein osta? Neid on erinevaid - täispuhutavad basseinid, täispuhutava äärega basseinid, karkassiga basseinid.

Kõnniteekivide ladumise mustrid - õpetused, nõuanded, galerii

Tänavakivide ladumismustrid. 34 näidist ja ideede galerii. Erinevaid sillutuskivide tüüpe kombineerides saab luua kordumatuid mustreid.

Akustilised puidust ribipaneelid seinte ja lae viimistlemiseks

Helisummutusega seinapaneelid ja laepaneelid loovad kauni ja kaasaegse atmosfääri igat tüüpi ruumis.

Unikaalne Itaalia mööbel ja sisustuslahendused D-SIGN salongist

Sisekujundaja teenused ja Itaalia mööbli müük. Transformer-diivanid, köögimööbel, vannitoasisustus, söögitoamööbel, valgustid, vaibad jpm.

LAE ALLA püsilillepeenra näidisplaan!

Uus. Põhjalik õpetus. Püsilillepeenar. LAE ALLA istutusplaan ja taimede nimekiri koos kogustega. Modernse aia kujundamine.

Vannitoa aksessuaarid - Damixa Silhouet Collection. Uudis!

Täielik vannitoa aksessuaaride sari, mis sobib populaarse Silhouet sarja kujunduse ja pinnaviimistlustega.

Kodu energiate muutmise õpetus - kuhu läheb pilk, sinna ka energia!

Kodu energiate muutmine! Enamasti tegeleme kodu alumise osa sisustamisega ning see tähendab, et ruumi sisenedes tõmbavad need meie pilgu alla, samuti energia.

Tempur padjad on loodud kaela ja selgroo optimaalseks toetamiseks

Padjad on valmistatud algselt NASA kosmonautide jaoks välja töötatud materjalist TEMPUR, mis kohandub kehaga kiiresti, võttes selle kuju ning toetades keha just seal, kus vaja.

Boho Chic koduaksessuaarid ja mööbel

Puhkusemaiguga koduaksessuaarid ja mööbel on Valhalla Living asutaja Terje kureeritud valik Taani disainibrändide tooteid, mille ühiseks nimetajaks on šikk boho stiil.

Colombini Casa: kvaliteetne Itaalia mööbel taskukohase hinnaga!

Space Saver ruumisäästlik mööbel - lastemööbel, disainköögid, garderoobid, magamistoamööbel, elutoamööbel jpm.

Painutatud puidust valgustid uBent - ainulaadne Eesti käsitöö

uBent disainer Viljo Naarits käe all valmivad unikaalsed painutatud puidust lillekujulised käsitöövalgustid, mis on inspireeritud Eesti kevadlilledest nagu krookus, lumikelluke, ülane, sinilill.

Puukooremultš või hakkepuit: kumb valida ja mil viisil kasutada?

Iluaeda sobivad kõik 100% puukooremultšid. Ka lehtpuuhake on hea lahenduseks suurte puude ümbruses. Okaspuuhake peenrasse ei sobi.

Sisekujundaja soovitab: kuidas leida telerile kodus kõige parem koht?

Televiisori keskkoht võiks olla istuva vaataja silmade kõrgusel ja teleri ning diivani vahelise kauguse hindamiseks tuleb teleri diagonaali mõõt korrutada kolmega.

Kuidas saada muru samblavabaks?

Sambla tõrjeks tuleb likvideerida tema tekkepõhjused. Ainult väljakraapimine sambla levikut ei piira. Kui põhjust ei likvideerita, ilmub sammal kohe tagasi.

Uus Villeroy & Boch valikus: nutikad WC-potid, antibakteriaalne ja mustust tõrjuv keraamika

Villeroy & Boch esitles innovatsioone, mis toovad vannituppa nutikad WC-potid, antibakteriaalse ja mustust tõrjuva keraamika ning vett säästvad lahendused.

Magusad maasikad oma rõdult – kasvatamist väärt!

Maasikate kasvatamine rõdukastis. Millised maasikataimed valida? Kuidas neid kasta ja hooldada? Populaarseim sort on Sonsation..... Sonata, Polka, Malwinat, Faithi, Asia, Flair, Allegro.

Et tööelu kodust elu ei vallutaks

Kõige suurem kodukontori väljakutse on kogu aeg tööl olemine, sealhulgas oskamatus õigel ajal tööpäev lõpetada ja pause pidada.

Kompostiv käimla – hädavajalik mugavuslahendus kanalisatsioonita kodus

Kompostiv kuivkäimla on hea lahendus kuni kuue elanikuga maakodus. Kompostmulda saab iluaias taimeväetisena kasutada.

Looduskivide valimine - Eestis ei tunta tüüpe ja kasutusvõimalusi eriti hästi!

Looduskivide EKSPERT ANNAB NÕU! Peruu travertiin on üks viimase aja parimaid kivileide, mida ta kindlasti tasub fassaadi ja sillutise puhul kaaluda.

Kuidas saavutada naabrist ilusam muru?

Muru hooldamine: Väeta muru 4 korda aastas, niida õigel ajal, kasta korralikult, jäta niide koristamata, eelista kvaliteetseid muruseemneid...

Aia- ja terrassimööbli hooldamise ABC

Kuidas hooldata välimööblit vastavalt materjalile? Puidust, metallist, tiikpuust, plastikust ja pehme mööbel.

Milliseid lisavidinaid on vaja nutika kasvuhoone ehitamiseks?

Nutikas kasvuhoone on tõeline aednik teie koduhoovis. Te ei pea oma kallist aega igapäevaste ülesannete täitmiseks kulutama, kõik on automatiseeritud.

Sisustussalong MUSTER - alati mitmekülgne ja ajatu valik!

Mustri valikust leiab tapeedid, mööbli, valgustid, vaibad, kodutekstiilid, valimiskardinad, aksessuaarid ja aiamööbli.

Stiilsed ja praktilised köögiaksessuaarid

Kõik, kes armastavad köögis kasvõi aeg-ajalt askeldada, teavad, kui oluline roll on hea ja maitsva tulemuse sünnil asendamatutel köögitarvikutel.

Uue põlvkonna  filterkann J. SHMIDT 500 - nutikas elektrooniline puhastussüsteem

Maailma esimene nutifilter, mis on pea sama võimas, kui valamualaune filtersüsteem! See ei lisa puhastamiseks ühtegi keemilist ainet! Sobib hästi beebitoitude valmistamiseks ja allergikutele.

Kuidas ise kasvatada vastupidav ja õiterohke suvelilleampel?

Kes on juba amplis suvelilli kasvatanud, teab, et suvises vihmas ja tuules võib ampel ühe päevaga nii ära kuivada, et ei võtagi enam vett sisse ja vesi voolab amplist lihtsalt läbi.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube