Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Eridisainiga lipp laste mängumajale, saunamajale või juubeliks?

2021-08-04
Eesti majalipp

Kõige traditsioonilisem viis lipu kasutamiseks on selle heiskamine maja fassaadile või lipumasti. Lipu asemel on lipumastis levinud ka sinimustvalge vimpli kasutamine. Rahvusluse ja oma meelsuse ülesnäitamiseks on see kahtlemata väga hea otsus.

Kolmel lipupäeval (vabariigi aastapäev, jaanipäev ehk võidupüha, taasiseseisvumise päev) on lipu heiskamine isikliku masti olemasolul lausa kohustuslik! Vimpel seda asendada ei saa. Teistel riigipühadel on lipu heiskamine soovituslik.

Lisaks võib seda teha näiteks suuremate peretähtpäevade puhul: sünni- või aastapäevadel, pulmadel jms.

Kuidas lipule varrast ning sobiv lipuhoidik või –mast valida, ning millised on üldse võimalused, annab nõu Lipuvabriku esindaja Karina Tõeleid.

Lipuvarda hoidiku valimine

Lipuvarda hoidiku asukoha valimisel tuleb arvestada sellega, et lipp peab maast olema minimaalselt 2–2,5 m kõrgusel ehk et lipu diagonaal ei tohiks jääda liiga madalale. Ka ei tohi lipp kuskile vastu käia. Kõigi reeglitega saab tutvuda Eesti lipu aabitsas

Hoidiku valimisel tasub kindlasti vaadata, millest on see tehtud. Ettevaatlik tasub olla väga odava hoidikuga, sest kehv kvaliteet võib kahjustada maja fassaadi. Tavaline, rooste eest kaitsmata raud hakkab üsna kiiresti roostetama ja roostevesi fassaadi rikkuma.

Lipuvabriku esindaja sõnul on nende valikus kaks erinevat mitte fassaadi kahjustavat hoidikut: kuumtsinktöödeldud metallist ning värvitud roostevabast metallist. Roostevabal hoidikul on allservas noka kuju, mis esmapilgul võib tekitada küsimusi, aga see oluline detail aitab vihmavett fassaadist eemale juhtida.

Oluline on ka hoidiku värv. Enamasti valitakse see maja stiili ja värviga kokkuminevates toonides ning eelistatakse sealjuures samas toonis hoidikut ja lipuvarrast. Lipuvabrik pakub neid kuues erinevas värvitoonis.

Lipuvarda valimine

Kui lipuvarda hoidjast juba rääkisime, siis soovitusi tuleks anda ka lipule varda valimiseks. Ka siin on võimalusi rohkelt.

Valida saab nii valmissuuruses kui kokkupandavate lipuvarraste vahel. Sellised on näiteks 3-meetrised lipuvardad. Kes tahab aga veidi enam panustada, leiab valikust väga ilusad ja kvaliteetsed eri pikkuses ning värvitoonides alumiiniumist lipuvardad.

Kel on aga keeruline ise valikut teha, siis neile on mugavaks ja praktiliseks lahenduseks komplekt “Heiska kohe”, kus Eesti majalipp on kinnitatud valgele puitvardale.

Lipuvabrik on mõelnud ka kortermaja elanikele. Neile on olemas spetsiaalne minikomplekt, mille saab panna näiteks rõdule.

Lipumasti valimine

Lipumasti puhul on kõige olulisem läbi mõelda selle asukoht, sest sellest sõltub ka masti kõrgus.  

Kohta valides tuleb seda vaadelda mitmelt poolt, sest lipumast peab olema nähtav igast küljest.

Väide, et lipumast peaks soovitavalt olema üle maja katuseharja, on Lipuvabriku esindaja sõnul tegelikult müüt. Kõige tähtsam on see, et lipp peab olema ilusti vaadeldav ning välja paistma. Kui sellised tingimused on olemas, siis ei ole oluline, et masti kõrgus jääks üle katuseharja.

Kui aga lipumast jääb maja sisehoovi ja lipp välja ei paista, tuleks see siiski proovida teha üle katuseharja.

Kõige levinumad lipumastid on 8–9 m pikkused. Seejuures võib lühem varras vahel mõjuda palju paremini, kuid paljuski on see tunnetuse küsimus. Seega võtke aega, enne kui masti paigaldama asute!

Kõige enam võib kohata valgeid lipumaste. See on küll traditsiooniline, aga võib ka teisiti. Lipumaste saab RAL-värvikataloogi alusel teha mis tahes tooniga.

Kas lipumast võib olla ilma lipu või vimplita?

Kui lippu ei ole, on mastis soovitav pidevalt hoida lipuvärvides vimplit. Kuid seda võib kaunistada ka mõne muu vimpliga. Selleks võib olla näiteks kas maakonna-, suguvõsa- või mõne muu olulise sümboliga vimpel. Otseseid piiranguid sellele ei ole. Ei ole keelatud ka tühjana hoida, aga milleks siis mast, kui see on tühi?

On ka majapidamisi, kus on kaks lipumasti, kuna pererahvas on eri rahvusest. Nii ongi üks vimpel ühe ja teine teise riigi lipu toonides.

Eritellimusel lipud ja vimplid – saunamajale ja laste mängumajale

Lipuvabriku esindaja sõnul on aina aktuaalsem vimplite ja minilippude tellimine eritööna. Neid kasutatakse koduhoovis asuvatel muudel hoonetel, näiteks saunamajal ja laste mängumajal. Mujal maailmas, eriti Ameerikas, on see väga populaarne.

Lipu panemine laste mängumajale on vahva idee, millega lapsed kiiresti kaasa lähevad. Lapsed võivad omale vimpli või lipukese pildi ka ise joonistada ning see trükitakse selle järgi valmis.

Heisata võib ka lihtsalt sünnipäevalipu - mida klient soovib, selle Lipuvabrik ka teoks teeb. Nii on neist lippudest-vimplitest rõõmu kogu perele!

Mõne väikese lipukese või vimpli kasutamisega ei saa kunagi ka n-ö üle pakkuda – tegemist ei ole ju suurte ja domineerivate aksessuaaridega. See-eest aitavad nad juba maast madalast juurutada rahvuslikke väärtusi.

Eridisainiga lipud ja vimplid pidupäevadeks - kus kasutada?

Lippudega võib kogu peo ära ehtida! Lippe ja vimpleid saab lisada autodele, majale, puudele ning kasvõi võileibade kaunistuseks. Kõik sõltub kontekstist ja lippude suurusest. Kui on sünnipäev, saab lisaks suurele lipule laste jaoks tellida ka väikesed, n-ö käsilipud.

Lahedaid ideid peo kaunistamiseks lippudega leiab internetist lõputult. Lipu või vimpli mustri võib näiteks trükkida ka paneelkardinatele või laudlinadele. Pidu ei oleks ju pidu, kui me selle ümbrust peomeeleollu ei lööks ega vastavalt riietuks.

Lisaks Eesti lipule võiks igas majapidamistes olla veel teinegi, eridisainiga lipp või lausa mitu sellist. Neid saab heisata kui tähistatakse suurelt mõnda tähtpäeva või püha, eluetapi algusi või lõppe.

Lastega seotud tähtpäevad

Lipu heiskamist väärivad kindlasti lapse sünd, esimene koolipäev või kooli lõpetamine. Kõik sellised asjad loovad traditsioone ning sellest kasvab välja oluliste tähtpäevade austamine.

Juubelipeod

Hiljaaegu tegi Lipuvabriku esindaja suure kuldse vapiga lipu 90-aastase naabriproua juubeliks, mis heisati üllatusena juubilari õnnitlemise ajal. Sünnipäevalaps oli sellest pisarateni liigutatud.

Narmaste ja ehisnööriga lipud on vägagi nutikas võimalus teha unikaalne ja väärikas kingitus.

Külaliste vastuvõtt

Lipu heiskamiseks leiab põhjuseid veel küllaga! Näiteks kui tulevad külalised või uued pereliikmed mõnest välisriigist, siis võiks lipu heisata nende auks. Sellega anname olulise sõnumi edasi.

Küla- ja kogukonnapeod

Suuremat kogukonnatunnet aitab inimestes luua omavalitsuses lehviv oma sümboolikaga vimpel. Või vimpel, mis annab märku, et see ilusaimaks valitud küla. Ka mitut küla hõlmavad kodukandi liikumised saavad oma vimpliga ühtekuuluvustunnet tekitada. See kõik annab lihtsate vahenditega võimaluse oma kodukohta väärtustada.

Suguvõsa kokkutulek

Iga pere või suguvõsa võib kujundada oma sümboolikaga vimpli, mida on tore koosviibimise puhul heisata.

Pulmad

Eraldi kategooria on ka pulmalipud, mis on multifunktsionaalsete omadustega. Pulmalipud ja -vimplid on tehtud majalipu mõõtudes.

Lipuvabrik teeb need universaalse kinnitusega, mis võimaldab pulmalipu panna nii lipuvardasse kui igale poole mujale, kus on lipumast.

Tänu spetsiaalsetele aasadele saab lipu aga ka näiteks puhkemajja või metsa matkale minnes kaasa võtta ning panna kas seinale või puude vahele rippuma.

Rannalipud on tõusev trend spordihuviliste seas

Mida aeg edasi, sest rohkem on ka erinevaid veespordihuvilisi. Liigutakse rannast randa, otsides sobivad tuuleolusid ja veetemperatuuri. Olgu see siis lohe- või lainelauasurf, kanuusõit või jahiga kruiisimine. Loe edasi siitLipuvabrik teeb valmis ka kõige omapärasemad lipud ja vimplid. Tellimine on lihtne – pane vaid oma pilt ja ideed nende kodulehe kaudu teele!  

A: Inkodu.ee (M. Jakobson; J. R)
Eridisainiga lipp laste mängumajale, juubeliks või surfiranda?

 

 

 

Rannalipud ja tuulekotid - tõusev trend veespordihuviliste seas

Aina rohkem on erinevaid veespordihuvilisi. Liigutakse rannast randa, otsides sobivad tuuleolusid ja veetemperatuuri. Olgu see siis lohe- või purjelauasurf, kanuusõit

Eesti lipp ja lipupäevad - valimine, heiskamine ja kombed

Eesti lipu aabits. Näpunäited, mida peab lipu heiskamisel tähele panema ning kuidas lippu õigesti hooldada.

Kuidas arvestada aknale õiges mõõdus kardinad?

Kardinate kõrguse arvestamiseks tuleks mõõta ära akna kõrgus või terve sein, kui on soov panna maast laeni kardinad.

Iittala maagiline Taika kollektsioon tähistab 15. sünnipäeva müstiliste sookurgedega

Uue tumeda mustriga sünnipäevakollektsioonis on kruus, dekoratiivsed minikruusid ning mitmeotstarbelised hoiukarbid. Kruusidel on erikollektsiooni märgistus.

Tapeedikollektsioon Huset i Solen - iga muster jutustab loo kodust

Sandberg Wallpaper sai omale au piiluda rootsi kunstilooja Carl Larssoni koju ning luua kunstniku kodu interjöörist inspireeritud tapeetidekollektsioon.

Gardesti lillesibulate valikust leiab palju uusi põnevaid sorte

Täienenud on tulpide, nartsisside, püvilillede, hüatsintide, krookuste ja laukude valik, lisandunud on sillad, kirgaslilled, puškiiniad.

Köögi sisustamine: avastage minimalistlik stiil

Minimalistliku ruumi oluline reegel on täiuslik kord. Seega veenduge, et köögis jääksid nähtavale ainult kõige vajalikumad elemendid.

Lastetoa sisustamise 5 nippi

Lastetuba sisustades tuleks lähtuda lapse pikkusest. Väiksemate laste puhul tasub vältida maast laeni riiuleid või siis panna olulised esemed madalamale.

Damixa Silhouet segistid ja aksessuaarid -  valik, mis köidab tähelepanu

Damixa segistite ja aksessuaaride abil saate ühendada suurepärase funktsionaalsusega disaini, materjalide ja värvidega, mis kajastavad kodus teie stiili ja soovitud õhkkonda.

IKEA sisustus- ja mööblipood nüüd avatud!

Sind ootab 50 näidistuba inspiratsiooniks ning ligemale 9000 kodusisustustoodet kohe kaasa ostmiseks.

Juhtmevaba lambikesega rõdule, aeda ja piknikule

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida

home&you lemmikkollektsioon SHADES OF NATURE sobib suurepäraselt lõõgastumiseks

Erinevat stiilide oskuslik kokkusobitamine võimaldab kerge vaevaga luua mõnusalt eristuva ja hubase uue energiaga atmosfääri!

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Murukatus on kasulik linna ökokliimale ja aitab säästa küttekuludelt

Lihtsaim viis linnkeskkonna kliima parandamiseks on tuua sellesse rohkem elusloodust – taimi ja puid.Unikaalne viis seda teha on rajada taime- ja murukatused.

Arhitekt-disainer Maritsa Lukk Soome elamumessist: „Selle tunneb kohe ära, kui kodu loomisse on kaasatud eksperdid.“

Soome Naantali elamumessil (2022) jäi silma mõistlik ruumikasutus. Majad olid ruutmeetritelt pigem väiksemad, aga nii põhjalikult läbimõeldud, et kõik vajalik mahtus ära.

Pidžaamapidu Kaissu lastevoodis

Kaissu lastevoodi Tuul sai täienduse lisavoodiga mudeli võrra. Ratastel voodi alt välja tõmmatav lisavoodi on ideaalne magamisase külla tulnud sõbrale.

Külmumiskindlad aiakraanid FM Mattsson, MORA ja FROSTLINE

Meil on pakkuda külmumiskindel aiakraan soojale ja külmale veele. Saate autot pesta, basseini täita või kausutada aiadušši soovitud temperatuuriga.

Eesti disaini uus toode - lauakesega seina- ja põrandavalgusti SAXO!

4ROOMi kaks ühes meeleolu- ja lugemisvalgusti SAXO muudab eriliseks väike lauake. Metalljalg ja lauake saadaval 13-s ja kangaskuppel 40-s erinevas toonis.

Müürikivid aiakujunduses – praktilised ja efektsed

Müürikivide abil luuakse aias sujuvaid üleminekuid ühelt objektilt teisele, struktureerides nii õueruumi. Kaldega pinnase planeerimisel on müürikivid asendamatud.

Eestis on ilmavalgust näinud uus disainmajake lemmikloomadele

Cuut on ajatu ning esteetilise disainiga väikekoeramajake, mis on loodussõbralik ning sobib igasse modernsesse koju.

Kas valida poolpimendavad või pimendavad kardinad?

Pimendav kardinakangas blokeerib valguskiired, muutes toa täielikult pimedaks. Kuumuse tõkestamiseks on olemas spetsiaalsed hõbedase kattega kangad!

Küünalde valmistamine: õpetus, materjalide ja tarvikud. Tore aiaviide igaühele!

Tee ise küünal. Siin on küünla tegemise õpetus. Küünalde valmistamiseks sobib hästi nii parafiin, rapsivaha kui taimevahapulber (steariin). Kaunista vahapliiatsiga.

Kuidas valida interjööri stiiliga sobivad lülitid ja pistikupesad?

Nõuandeid, kuidas lüliteid ja pistikupesasid valida ja miks eelistada tuntud tootjate kvaliteettooteid, jagab Silmani Elektri turundusjuht Kaire Amelin.

Sisekujundaja: kuidas luua koju head kontorinurka, mis näeks ka kena välja?

Sisekujundaja Merili Miido sõnul peaks reguleeritava kõrgusega laud või eraldi arvutimonitor olema igas kodukontoris, sest silmade kõrgusel olev suur ja selge ekraan väsitab palju vähem kui väike ekraan.

Väikese lastetoa sisustamine: nuitkas ja funktsionaalne

Õpetusi, kuidas kujundada väike, vaid 11 m² lastetuba kahele eri soost lapsele, kel vanust viis ja seitse, jagab sisekujundaja Heily Kaarna. 3D pildi hind on 62€.

Ära kuluta oma vähest vaba aega taimede ise kastmiseks

Terrazzo Drip on Claberi tilkkastmissüsteemi stardikomplekt sobib ideaalselt kuni 50 taime kastmiseks nii kasvuhoones, terrassil kui ka avamaal.

Uued niiskuskindlad seinapaneelid Stretto!

Uued ribi seinapaneelid on absoluutselt niiskuskindel materjal, vajadusel ning soovil võib paigaldada ka niisketesse ruumidesse. Kõrgus 270 cm.

Unikaalne Itaalia köögimööbel ja sisustuslahendused D-SIGN stuudiost

D-sign on spetsialiseerunud lisaks sisekujundusel unikaalsele Itaalia mööbli müügile kataloogi alusel - köögid, transformer-diivanid, vannitoa- ja söögitoamööbel, valgustid, vaibad jpm.

Roheline mõtteviis sisustusmaailmas

ELKE Mööbel jagab enda sisustussalongi valikust põnevamaid ja vahest ka ootamatumaid leide, mille puhul jätkusuutlikkus on kõige olulisem märksõna.

U&K Interiors: Parim koht omanäolise sisustuse hankimiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Hakkepuidu kasutamine aiakujunduses multšina

Hakkepuit aiakujunduses. Istutusaladele sobib vaid lehtpuuhake, aga kõnniteede, puhkealade puhul on parim okaspuuhake.

Nõuanded suvise eluruumi sisseseadmiseks rõdule või terrassile

Välitingimustes kasutamiseks on olemas spetsiaalsed õuekardinad ja -vaibad, mida valmistatakse niiskuskindlast ja UV-kiirgust peegeldavast kangast.

Väikese suvituskorteri sisustamine: ideid ja inspiratsiooni

Sisekujundaja Aivi Kuke ülesandeks oli sisustada väike, vaid 40 m2 suvituskorter uues kortermajas Pärnu ranna lähedal.

Kuidas muuta rõdu või terrass lopsakalt õitsevaks roheliseks oaasiks?

Aiakujundaja Maria Palusalu jagab soovitusi, kuidas rõdu või terrass kauniks aiaks kujundada. LAE ALLA rõdule sobivate taimede nimekiri - 100 taime!

Konteinerhaljastus, unikaalsed kõnniteed ja müürid aiakujunduses

Müürikivid, kõnnitee plaadid, äärekivid, peenrapiirded, lillekonteinerid, aiapostide mütsid, dekoratiivsete aiaskulptuurid, päikesevarju toestuskivid.

2022. aasta energiad sisekujunduses: Mida, miks ja kuidas muuta?

Videos jagab feng shui spetsialist Siret Seeder soovitusi, millele oma kodus sel aastal tähelepanu pöörata, et sisekliimat paremaks ja toimivamaks muuta ning head õnne ka sel aastal ligi meelitada.

Kuidas olla sisustust valides hooliv enda ja ümbritseva suhtes?

Kas ümbritsevad sisustuselemendid teenivad sind ausalt ja kaunistavad interjööri ka aastate pärast või on pigem kiired ning keskkonda reostavad lahendused?

Innovaatiline taimekatus ei vaja erilist konstruktsiooni ja sobib igale majale

Green taimekatus-murukatus koosneb moodul kastiplaatidest, mida on võimalik paigaldada kuni 45-kraadise kaldega ja iga konstruktsiooniga katusele. Paigaldus on lihtne.

Revonia maakelder-moodulmajal on traditsioonilise keldri omadused

Monoliitsest betoonist maakelder-moodulmaja suurus on alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni välja. Maakeldri ehitamine.

Pulmaküünal kui suhte kestvuse sümbol ja kaunis mälestus

Pulmaküünalde valimine ja traditsioonid. Stiil ja värv. Kas üks või mitu küünalt? Mis saab siis kui pulmaküünal lõpuni põleb?

HUH ja NOBLE on Radis Furniture valikus uuemad kevadekuulutajad

NOBLE seeria TV-alus on kerge konstruktsiooni, peente jalgade ning praktiliste lükandustega ja riidekapp HUH on nüüd riiuli konfiguratsiooniga.

Kuidas Oot-Oot Stuudio uued voodid nime said?

Kuidas Oot-Oot Stuudio uued eritellimus voodid MORE, LESS JA HOLM omale nime said, räägib lähemalt stuudio disainer Marko Ala.

Kuidas ja millest ehitada terrassi varikatus?

Terrassi varikatuse ehitamine - nõuanded.

Valhalla Living fototapeedid: kaunid värvid ja satiinjas pind

Valhalla Livingu uue tapeedikollektsiooni pildi tuleb Eesti loodusest ja mõned troopilised mustrid erinevatest eksootilistest kohtadest.

Divero Ehitus: erilahendustega puidust saunamajad, klaaspaviljonid, grillmajad

Divero Ehitus tegeleb puidust väikemajade tootmisega. Valikus on saunamajad, suvemajad, aiamajad (aiapaviljonid, lehtlad, grillmajad, kuurid, garaažid).

Sauna viimistlemine õli ja vahaga: looduslik vs tööstuslik

Amello puiduõli sobib hästi sauna leiliruumi viimistlemiseks. Linaõli ei kaitse ainult pealispinda, vaid imendub puitu põhjalikult sisse ja teeb selle oluliseks tihedamaks.

Välikäimla - praktiline igas maakodus!

Divero Ehitus pakub kolme tüüpi käimlaid. Freesprussist välikäimla A sees on puidust istumiskast. Mõeldud kasutamiseks Separett kuivkäimlaga.

Elektrikeris CORE on välja töötatud spetsiaalselt väikesauna jaoks

Kummutame müüdi, et elektrikerise leil on terav ja kuiv. Kerisekivide kogus, tüüp ja kuju määravad leili kvaliteedi. HUUM CORE kerise pinda saab viimistleda vastavalt interjöörile.

Kardinate toon mõjutab meie meeleolu ja ruumi suurust

Heledad kardinate värvid mõjuvad avatult ja õhurikkalt, tehes ruumi suuremaks ja säravamaks. Tumedamad toonid mõjuvad väljapeetumalt ja muudavad suured ruumid intiimsemaks.

Uue põlvkonna  filterkann J. SHMIDT 500 - nutikas elektrooniline puhastussüsteem

Maailma esimene nutifilter, mis on pea sama võimas, kui valamualaune filtersüsteem! See ei lisa puhastamiseks ühtegi keemilist ainet! Sobib hästi beebitoitude valmistamiseks ja allergikutele.

Japandi väljapeetus modernses Eesti eramus

Jaapani (elu)stiili sügavamõttelisus ja lihtsus rõhutab looduslikke materjale ning jätkusuutlikku mõtteviisi. Just tänu neile elementidele leiab Japandi stiil üha rohkem järgijaid.

Elustiilipood AEG & RUUM Sisustus: eristuv tootevalik ja head hinnad

Elustiilipoe valikus on moodne mööbel (diivanid, voodid, toolid, söögilauad, kummutid), valgustid, portselan, vannitoatarbed, sisustusaksessuaarid jpm.

Tahad rohelisemat eluviisi, aga ei tea, kust alustada? Eksperdid annavad nõu

Üks kõige tähtsamaid asju, mida süsiniku jalajälje vähendamiseks teha, on säästa elektrienergiat. Samuti tuleks ostuharjumusi muutma ja võimalusel olemasolevaid esemeid taaskasutada. Rohepööre!

Pingmaterjal on kaasaegne võimalus lae ja seinte viimistlemiseks sisekujunduses

Sisustusega sobiva pingmaterjalist lae- või seinalahenduste taha on võimalik peita kõik vajaminev ventilatsioonist valgustuseni.

Diivanvoodil BOB on eriti mugav magamisosa!

Uue diivanvoodi magamisosa teeb eriti mugavaks 195 × 140 cm suurune poroloonmadrats, mille saad lahti voltida vaid ühe lihtsa liigutusega.

CULTI Milano ruumiaroomid sobivad just tänasesse päeva

Kvaliteetsed CULTI Milano ruumiaroomid-lõhnad aitavad meil meeli rahustada ja kaunimaid mälestusi meeles pidada.

Pantone nimetas 2022. aasta värviks lillakassinise 17-3938 Very Peri

See rõõmus ja soe lillakassinine 2022. aasta trendivärv annab meile juurde enesekindlust ning aitab muutunud võimaluste maastikul kergemini uute värskete ideedeni jõuda.

HEIMTEXTIL 2022: Looduse juurest tuleviku horisondile

JÄRGMISED HORISONDID on sisustustekstiilide ja -trendide messi Heimtextil selle aasta roheinnovatsioonist juhinduv ja tulevikku vaatav ning läbiv põhiteema.

2022. aasta alguse vineermööbli trendideks on 3 uut nime: MAZE, LOXI ja ROMB

Disainer Vitold Heer on Eesti vineermööblitootjale Radisele 2022. aastaks loonud MAZE mööblisarja, mis sobib elutuppa, stuudiosse, tööruumi või lastetuppa.

Iittala tähistab legendaarse Teema lauanõude kollektsiooni juubelit 50. aastatest inspireeritud värvipaletiga

Iittala tähistab Kaj Francki loodud Teema lauanõude kollektsiooni 70. juubelit kolme uue värviga: vintage pruun, vintage sinine ja uus linane varjund.

Uue Fluff-ONE sulepatjadega diivani pehmus ja välimus jääb ajas kestma

Rave Mööbli Fluff-ONE sulepadja tehnoloogiaga diivan on täiesti teistsugune. Seal ei kasutata lahtisi sulgi ega sulekotte. Suled püsivad paigal.

4 DESIGN mööbli- ja seinapaneelid: kordumatu muster ja kumerad vormid

Dekoratiivsed puitpaneelid Techno Veneers võimaldavad luua ainulaadseid kumeraid vertikaalpindasid ja seda nii mööblile kui seintele.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube