Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Eristuv käsitöödiivan Eesti tootjalt

2019-10-03
Eristuv käsitöödiivan Eesti tootjalt

Kuigi jääb mulje, et poodides on diivanite ja tugitoolide valik suur, juhtub ikka nii, et kui oma koju midagi otsima hakata, ei pruugi siiski leida. Küll ei ole sobivat suurust, värvi või siis on jalgade kuju vale, rääkimata õigest pehmuse astmest. Lõpuks oleme valiku ees, kas leppida puudustega või tellida täpselt see õige diivan või tugitool otse tootjalt.
Soffa Inn on üks paljudest tublidest Eesti mööblitootjatest, kes pakub kvaliteetset pehmet mööblit, mis sobitub hästi nii väiksemasse korterisse, suvekodusse kui ka avarasse eramajja. Ettevõtte juht Ülle Leok on mööbli valmistamisega seotud olnud juba 26 aastat, sellest viimased 9 Soffa Inni eestvedajana. Pikaajaline kogemus annab talle eelise täpselt tunnetada, mida klient võiks vajada. Professionaalsuse saladus peitub ennekõike oskuses esitada õigeid küsimusi.

Julge mustriga kangad on need, mis Soffa Inni diivanid ja tugitoolid eristuvaks muudavad. Stiili poolest kalduvad tooted pigem maakodu, retro ja romantika valda, nii on kujunenud, aga üldiselt valmistatakse diivaneid igale maitsele, ka modernses stiilis ühevärvilised on väga aktuaalsed.

Diivan eritellimusel
Diivan eritellimusel


Diivan eritellimusel
Diivan eritellimusel


Kuna diivan on ruumis üsna kaalukas sisustuselement, tasub selle detailidesse rohkem panustada ja võibolla isegi kogu muu interjöör sellega sobima panna. Väga tavaline on ühe eristuva diivani lõikes kangastega mängimine, kus on kokku pandud näiteks kangas, nahk ja nöör. Leidlikkusel ei ole piire, kes mida tahab, seda ka saab.

Diivan eritellimusel
Diivan eritellimusel


Palju tellitakse kunstnahka, mille tellimuste arv kasvas plahvatuslikult pärast tuntud blogija Malluka positiivse kasutajakogemuse avalikustamist.


Kunsnahast diivan eritellimusel
Kunsnahast diivan eritellimusel


Kui poodidest leitavad Euroopast toodud soodsad valmisdiivanid kipuvad üsna kõvad olema, siis käsitöödiivani puhul saab absoluutselt kõike valida, ka pehmust. Muuta saab näiteks porolooni tugevuse astet või kasutada lisaks veel sulgi. Täpselt sama kehtib diivanipatjade puhul. Pehmusega kaasneb ka huvitav nüanss, nimelt inimesed tajuvad seda erinevalt, seega kõige kindlam on alati lihtsalt oma kehaga tunnetada. Väga lai valik on ka erinevaid diivanijalgu ja kangaid romantilisest roosilisest kobeläänist kuni kunstnaha ning vett ja mustust hülgava sametini välja.
                                                                 
Palju küsitakse lahtikäivat ja mugavat nurgadiivanit, mis on tegelikult üsna võimatu soov. Diivanvoodi ei saa olla kunagi korraga sama mõnus ja pehme kui tavaline diivan, nurgaga või ilma. Lihtsalt konstruktsioon ei võimalda. Seega tasuks endalt küsida, kas on mõtet anda mugavuses alla ainult sellepärast, et kord aastas käivad külalised, kes seal magada tahavad. Samas, kui ostagi väikeses elamises igapäevaseks kasutamiseks diivanvoodi, peab arvestama, et konstruktsioon lihtsalt kulubki kiiremini. Võibolla tasuks siiski valida hea madratsiga mugav pärisvoodi?

Suurepärane kvaliteet mõistliku hinnaga garanteeritud!
www.soffainn.ee/

A: Inkodu.ee

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google