Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Eritellimus diivani pehmust saab valida - tajume seda ju erinevalt!

2020-11-04
Eritellimus diivani pehmust saab valida - tajume seda ju erinevalt!

Kuigi jääb mulje, et poodides on diivanite ja tugitoolide valik suur, juhtub ikka nii, et kui oma koju midagi otsima hakata, ei pruugi siiski leida.

Kas ei ole sobivat suurust, värvi või siis on jalgade kuju vale, rääkimata õigest pehmuse astmest. Lõpuks oleme valiku ees, kas leppida puudustega või tellida täpselt see õige diivan või tugitool otse tootjalt.

Soffa Inn on üks paljudest tublidest Eesti mööblitootjatest, kes pakub kvaliteetset pehmet mööblit, mis sobitub hästi nii väiksemasse korterisse, suvekodusse kui ka avarasse eramajja. Ettevõtte juht Ülle Leok on mööbli valmistamisega seotud olnud juba 27 aastat, sellest viimased 12 Soffa Inni eestvedajana. Pikaajaline kogemus annab talle eelise täpselt tunnetada, mida klient võiks vajada. Professionaalsuse saladus peitub ennekõike oskuses esitada õigeid küsimusi.

Diivan Ott
Diivan Ott


Mustriga kangad on need, mis Soffa Inni diivanid ja tugitoolid eristuvaks muudavad. Stiili poolest kalduvad tooted pigem maakodu, retro ja romantika valda, nii on kujunenud, aga üldiselt valmistatakse diivaneid igale maitsele, ka modernses stiilis ühevärvilised on väga aktuaalsed.

Diivan
Diivan


"Kuna diivan on ruumis üsna kaalukas sisustuselement, tasub selle detailidesse rohkem panustada ja võibolla isegi kogu muu interjöör sellega sobima panna. Väga tavaline on ühe eristuva diivani lõikes kangastega mängimine, kus on kokku pandud näiteks kangas, nahk ja nöör. Leidlikkusel ei ole piire, kes mida tahab, seda ka saab," räägib Soffa Inni eestvedaja Ülle Leok.

Kahevärviline diivan Uno
Kahevärviline diivan Uno

Eritellimus diivani detaile saab valida

Kui poodidest leitavad Euroopast toodud soodsad valmisdiivanid kipuvad üsna kõvad olema, siiskäsitöödiivani puhul saab absoluutselt kõike valida, ka pehmust. Muuta saab näiteks porolooni tugevuse astet või kasutada lisaks veel sulgi. Täpselt sama kehtib diivanipatjade puhul. Pehmusega kaasneb ka huvitav nüanss, nimelt inimesed tajuvad seda erinevalt, seega kõige kindlam on alati lihtsalt oma kehaga tunnetada.

Väga lai valik on ka erinevaid diivanijalgu ja kangaid romantilisest roosilisest gobeläänist kuni kunstnaha ning vett ja mustust hülgava sametini välja.

Huvitavate käetugede ja jalgadega diivan Saamuel
Huvitavate käetugede ja jalgadega diivan Saamuel

Lahtikäiv nurgadiivan ei asenda voodit

Palju küsitakse lahtikäivat ja mugavat nurgadiivanit, mis on tegelikult üsna võimatu soov.Diivanvoodi ei saa olla korraga üldiselt sama mõnus ja pehme kui tavaline diivan, nurgaga või ilma. Lihtsalt konstruktsioon ei võimalda. Seega tasuks endalt küsida, kas on mõtet anda mugavuses alla ainult sellepärast, et kord aastas käivad külalised, kes seal magada tahavad.

Nurgadiivan-voodi Helle (matt kollane samet)
Nurgadiivan-voodi Helle (matt kollane samet)

Samas, kui ostagi väikeses elamises igapäevaseks kasutamiseks diivanvoodi, peab arvestama, et konstruktsioon lihtsalt kulubki kiiremini. Võibolla tasuks siiski valida hea madratsiga mugav päris voodi?

Voodi Mati 200*160
Voodi Mati 200*160


Suurepärane kvaliteet mõistliku hinnaga garanteeritud!

Tutvu Soffa Inn diivanitega siin

A: Inkodu.ee

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google