FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaed

ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaed logo
telefon:
+372 655 2713
faks:
+372 655 2719
aadress:
Allika tee 16, 76401 Alliku, Saku vald, Harjumaa
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 5121 865
Pilt1-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt2-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt3-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt4-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt5-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt6-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt7-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt8-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt9-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt10-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt11-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt12-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt13-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaedPilt14-ERITEX INVEST OÜ piirdeaiad, väravad, moodulaed
Piirdeaedade ehitus, akna- ja trepipiirded

Aastast 2000 alustasime fassaadipiirete ja nende elementide tootmist ning paigaldust. Kogenud meeskond ja oma tootmisbaas võimaldavad meil valmistada väga erinevat tüüpi aedu ja väravaid. Aastate jooksul kogunenud teadmiste abil suudame paremini mõista meie klientide soove ja leida igaühele neist parima hinna-kvaliteedi suhte. Oleme täiustanud tehnilisi lahendusi ja samas säilitanud heas mõttes konservatiivse lähenemise oma töödes.

Meie poolt pakutavatest elementidest aia ehitamisel on rida eeliseid - alates hinnast kuni paigalduse lihtsuse ja kiiruseni. Samas võimaldab aiaelementides kasutatav pressbetoon ka väga eksklusiivseid lahendusi, mille näidiseid leiab meie tehtud tööde galeriist . Korralik ja nägus piirdeaed on Teie maja visiitkaart ning peaks olema üks osa tervikust, mis lisab väärtust mitte ainult Teie majale vaid ka ümbruskonnale.

Ehk siis nagu meie slogan ütleb … kui kodu saab alguse piirdeaiast …oleme kindlaks ja usaldusväärseks partneriks nii meie vanadele kui uutele klientidele!Seotud tegevusalad:
   metallitööd, metallkonstruktsioonid
aiandus, haljastustööd, aiaehitus
   piirdeaia ehitus, puitaed, metallaed