FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

VELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakatted

VELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakatted logo
telefon:
+372 621 7790
faks:
+372 621 7799
aadress:
Ülemiste tee 3, 11415 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
VELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakattedVELUX EESTI OÜ katuseaknad ja aknakatted

Tasuta telefon: 800 4343

Katusealused elavaks!


VELUX katuseaknad
VELUX on pakkunud kõrgkvaliteetseid katuseaknaid üle 60. aasta. Toodetega, mis on ainulaadsed, saad nautida ideaalset kombinatsiooni päevavalgusest, värskest õhust ja heast vaatest – täiuslik keskkond sinu kodule.
VELUX on ka automaatiseeritud lahenduste liider. Nupulevajutusega saad opereerida kõiki VELUX aknaid ja aksessuaare. Meie intelligentne disain laseb salvestada enda seadistused mugavaks ja lihtsaks juhtimiseks.

Päikesetunnel
Looduslik valgus seal, kus arvasid, et see pole võimalik
Pimedaid, akendeta alasid leidub igas kodus. Vannitoad, koridorid, kontorid – kõik need kohad ei ole kutsuvad ilma päevavalguseta. Nüüd on sul võimalus muuta oma kodu päikesepaisteliseks kasutades unikaalset VELUX päikesetunnelit. 

Meie päikesetunnelid jooksevad katusest laeni, et valgustada kõige isoleeritumad paigad naturaalse päevavalgusega. Ideaalsed ruumidesse, kus pööningu ümberehitamine ei ole võimalik – VELUX päikesetunneliga ei kaota ruumid talvel soojust ega kogu suvel kuuma.

VELUX kardinad & aknakatted
Kardinad
VELUX toodab ka kardinaid, mis sobivad suurepäraselt meie katuseakendega.
Voldik-, ruloo-, pimendus- ja ribakardinate ning päikesevarjude laias valikus leidub funktsionaalsuselt, stiililt ja värvilt sobivaid tooteid nii koju kui ka kontorisse.
Aknakatted
Iga VELUX väline aknakate pakub kuut kaitsefunktsiooni ühes tootes. Hoiab väljas suvekuumuse, säästab talvel energiat, kaitseb aknaklaasi kahjustuste eest, vähendab müra, kontrollib valgust ja kindlustab turvalisuse ja privaatsuse.
Saadaval käsitsi ja elektriliselt juhitavatena ning päikesepatareidel töötavana, pakuvad VELUX aknakatted vajalikku kaitset ja privaatsust.

Kodu automatiseerimine

Elektriline juhtimine teeb elu mugavaks
Valgus, värske õhu juurdevool, ruumi optimaalne kasutamine – vaid nupule vajutuse vaevaga – kõike seda pakuvad VELUX -i koduautomaatikalahendused. Üle 30 aasta oleme arendanud elektrilise juhtimisega, maailma kõige kaasaegsemate katuseakende tootevalikut.

Edasimüüjad

    

 

 

Seotud tegevusalad:

aknakatted
   rulood, ribakardinad
aknad, uksed
   aknad, katuseaknad
   klaasitööd, klaasuksed, klaasseinad