FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine

PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine logo
telefon:
+372 502 8124
aadress:
Ropka tee 19, 51013 Tartu, Tartumaa
koduleht:
e-post:
PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine
Profloors OÜ on 2007. aasta hakul Eesti erakapitalil loodud ettevõte. Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on põrandakatte- ja sportpõrandakattematerjalide müük ning paigaldus, samuti spordirajatiste ehitamine.

Profloors OÜ esindab Eestis järgmisi kaubamärke:

Armstrong DLW (naturaalsed linoleumid, PVC põrandakatted, libisemiskindlad PVC'd, nõelviltvaibad), Fatra (PVC põrandakatted, elektrostaatilised põrandad), DLW Sport (universaalsed sportpõrandad), Robbins Sport Surfaces (FIBA tugevast vahtrast korvpalliväljakud), samuti teistest puiduliikidest korvpalliväljakud (saarest, tammest, kasest), Haro Sports (sportparkettist pallimänguväljakud), Mondo (kummikatted ja erinevad spordikatted sise-ja välisväljakutele), Lano Sports (kunstmuruväljakud - jalgpallile, tennisele), Casali akrüül-vaik katted (ITF tennise väljakud, erinevad pallimänguväljakud),  tartaanist jooksurajad ja lastemänguväljakud.
Samuti müüme ja paigaldame Schelde Sports, Dimasport ja Benz-Sport spordiinventari.

Meie personalil on pikk kogemus äripindade, koolide, lasteaedade, haiglate jms põrandate, pallimängusaali- ja tennisekatete paigaldamisel, samuti välispordirajateste - tennise- ja jalgpalliväljakute ning muude sarnaste objektide - ehitamisel.

Profloors OÜ pakub Teile terviklikku lahendust alates konsultatsioonist kuni materjalide tarnimise ja põranda või spordiväljaku rajamise ning hilisema hoolduseni. Meie eesmärgiks on tagada, et iga klient saaks oma soovidele, vajadustele ja võimalustele maksimaalselt hea ning samas tema nõudmisi kõige paremini arvestava lahenduse. Me aitame Teil otsustada, missugune põrand või spordiväljak sobib just Teie vajadustele ning anname endast parima selle rajamisel, jäädes Teie partneriks aastateks.

Seotud tegevusalad:

sisustuskaubad
   vaibapoed, vaibad
ehitus
   katusetööd, katusekatted, vihmaveesüsteemid
siseviimistlusmaterjalid
   põrandaliistud, ukseliistud, laekarniisid
   põrandasalongid, parkett, puitpõrandad, linoleum, marmoleum