FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

TERRASSIKAMINAD OÜ terrassikaminad, biokaminad, väliahjud

TERRASSIKAMINAD OÜ terrassikaminad, biokaminad, väliahjud logo
telefon:
+372 5349 6272
aadress:
Estonia pst 7, 10143 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
TERRASSIKAMINAD OÜ terrassikaminad, biokaminad, väliahjudTERRASSIKAMINAD OÜ terrassikaminad, biokaminad, väliahjudTERRASSIKAMINAD OÜ terrassikaminad, biokaminad, väliahjudTERRASSIKAMINAD OÜ terrassikaminad, biokaminad, väliahjudTERRASSIKAMINAD OÜ terrassikaminad, biokaminad, väliahjudTERRASSIKAMINAD OÜ terrassikaminad, biokaminad, väliahjud

Muuda jahedad suveõhtud soojaks ja naudingute rohkeks- tule vali endale oma terrassikamin.

Esindame kvaliteetse Austria tootja Hermapro tooteid Baltikumis. Meie tooted on tutvumiseks väljas Viimsi Marketis ja Järve keskuses (Diivaniparadiisi ja Aatriumi vahelisel alal).

Eksklusiivsed terrassikaminad


Hermapro terrassikaminates on ühendatud nii eksklusiivne disain kui ka funktsionaalsus. Meie roostevabast terasest Austria käsitöö terrassikaminad peidavad endas luksust ja funktsionaalsust. Tänu erinevatele lisatoodetele (grilliplaat, praepann, pott, pöörlev grillvarras,wok-pann jne) muutub meie aia-/terrassikamin Teile justkui ratastel väliköögiks. Nautige kõige originaalsemat moodust kokkamiseks või pidage pidu ehtsa tule valgel oma kodu terrassil koos oma sõpradega- meie terrassikamin muudab kõik sumedad õhtud naudingu rohkeks ja meeldejäävaks.

Stiilsed biokaminad


Bioetanoolkaminad on suurepärane valik lisamaks õdusust ja soojust tuppa, terrassile, büroosse, hotelli, spasse -kuhu iganes soovid. Antud kaminad ei vaja suitsutoru ning käsitlemine ja paigaldamine väga lihtne ja kiire. Meil on pakkuda palju erinevaid disaine- nii lauale, seinale, eraldi seisvaid ning ka sisseehitatavaid biokaminaid.

Väliahi hõrkude ahjuroogade valmistamiseks õues

Väliahi on ideaalne lahend perenaisele, kes soovib oma kodus valmistada toitu puuküttega kiviahjus, ent ei pea mõistlikuks pliidi ehitamist siseruumidesse. Antud väliahjud on liigutatavad ning neis saab valmistada leiba, pizzat, küpsetisi, ahjuliha ja teisi hõrke ahjuroogi. Loo oma koju väliköök-pizzeria ning vali meie väliahi!

Seotud tegevusalad:

   sisustusaksessuaarid, sisustuselemendid
kaminad, ahjud, pliidid
   biokaminad, elektri- ja gaasikaminad, soojuskiirgurid
aiandus, haljastustööd, aiaehitus
   aiakaubad, aiaehitised, aiamööbel, koerakuudid